Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meg szeretnék venni pc-re egy...

Meg szeretnék venni pc-re egy játékot, de lehet hogy annyira fogok félni játék közben hogy nem is akarok majd vele játszani :/ Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A játék neve, Dead by Daylight. Nagyon tetszik a játék! Most szeretném megvenni steamen mivel 50%-os leárazásba van de nem tudom hogy megvegyem e mert tartok tőle hogy a félelmem felülkerekedik rajtam és nem is akarok majd többet vele játszani. Körbekérdeztem a haverjaim. Mindenkinek vagy nincs meg a játék. Vagy nem akarnak közösen játszani. Ha másokkal egyszerre játszanék akkor nem félnék. Fogalmam sincs miért. Nem tudom hogy az eszemre vagy a szívemre hallgassak :D Szerintetek kockáztassam meg vagy hadjam az egészet? 3000 ft-on áll vagy bukik az egész.

2018. febr. 18. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Nem tudom, hogy hadjad-e, de mindenképp hagyjad.
2018. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egy multiplayer játék, mégis hogyan játszanál vele egyedül? Még csak nem is egy igazi horror....
2018. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem hogy egyedül :)

Hanem úgy hogy nem egy haverommal játszok és közbe beszélek vele skype-on. Egyedül játszani nekem azt jelenti hogy nem beszélek senkivel közbe skypeon és idegenekkel játszok akikkel egy lobbyba dob be a játék. És ez egy HORROR játék.

2018. febr. 18. 13:56
 4/11 Mádár0218 ***** válasza:
100%
Nekem megvan nemmondanám ijesztőnek, látod a killert és ha közel van hallod
2018. febr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Messze van az a horrortól. Egy bújócskázós multiplayer játék, csöppet sem félelmetes. Ennyi erővel a Call of Duty-ban is retteghetnél az ellenfelektől.
2018. febr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:DD
2018. febr. 18. 16:32
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Mindenkinek más az ingerküszöbe. Az itt kommentelőknek magas, mivel gondolom sok horrorfilmet néztek, sok horrorjátékot játszottak, így jobban hozzászoktak, és az átlagosabb horror már nem is az nekik. Ez jellemző a műfajra. Ettől függetlenül ha a kérdező még nem nagyon tapasztalt ilyet, joggal fog besz''rni a Dead by Daylight játszása során.


Én a helyedben megvenném!

2018. febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Steamen van egy bizonyos korlát amin belül vissza tudod váltani a játékot ha nem tetszik, stb.

Nekem is megvan a játék. Eleinte nem viccelek de ezzel álmodtam, h úristen még ennyi generátor kell stb. Pedig rengeteg horror filmet néztem én is. Igaz horror játékkal nem játszottam ezelőtt soha. Bizonyára ez miatt voltak a rémálmok. Jelenleg tök lazán játszok. Félelem elmúlt, hozzászoktam a játék stílusához. Viszont ha jön egy myers vagy pig ( nincs terror radius ) na azért tudok dobhártyaszakadást okozni. Facebookon meg steamen is vannak dbd hungary csoportok, úgyhogy nem maradsz egyedül, ajánlom nézd meg, kérj tanácsot. Rengeteg 10-11 éves is játszik a játékkal.

2018. febr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a kedves válaszokat!! <3
2018. febr. 18. 21:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Legyél gyilkos és akkor tudod hogy csak tőled kell félni :D énis most vettem meg és király. annyi bajom van hogy rohadt sokat kell várni emberekre hogy elinduljon egy mecs ...
2018. szept. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!