Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik GTA rész tetszett...

Melyik GTA rész tetszett nektek a legjobban? És miért?

Figyelt kérdés
Gta vice city, San Andreas, 3, 4, 5?

2019. jún. 25. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
A harmadik. Az volt az első rész 3D-ben és igen egyedi játékélményt kínált. Sajna akkori gépem csak 10-15 fps között vitte, de vígan toltam úgy ia mert annyra jó gém volt :)
2019. jún. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Az tény hogy az 5 a legkomplexebb és 2019-ben az adja a legnagyobb játékélményt (meg a legtöbb bosszúságot is egyúttal). Viszont annak idején gyerekként sorban a 3, a Vice City és a San Andreas is egyre überelték egymást, minddel hatalmas élmény volt játszani. Talán mindent összevetve a San Andreas volt a legjobb, annak volt a legkomolyabb feelingje, de amúgy minden rész jó a maga módján, amivel játszottam (IV is király volt).
2019. jún. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 MadSeal válasza:
68%
Csakis a San Andreas. Egyszerűen annyi lehetőség van benne, hogy az hihetetlen. Amikor kivittem, még mindig volt egy csomó dolog, amit csinálni lehetett, felfedezni, meglepetésmissziók stb. Azért nem pl. a GTA 5, mert bár az is elég jól sikerült, de szerintem a San Andreasba több energiát fektettek. De ez csak az én véleményem, lehet túlzottan ragaszkodom hozzá, mert ezen nőttem fel :,D
2019. jún. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Egyértelműen a Vice City, a rengeteg filmes utalás és a hatalmas hangulat miatt.


Persze a San Andreas sem rossz, sőt! Többszáz órát tettem abba is, nagyon jó atmoszférát teremt, de nekem - mondjuk 1%-al a Vice City nyerőbb, a 80-as évek miatt.

2019. jún. 26. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
4-es vagyok, ja és nálam ez nem gyerekkori emlékek miatt van így, én már a Vice City-vel is felnőttként játszottam először, mivel már 45 vagyok.
2019. jún. 26. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Sokáig a San Andreas volt a kedvencem, amit szorosan követett a IV, azonban 5-6 éve, amikor újra játszottam a főepizódokat, akkor megfordult a sorrend, és azóta is azt mondom, hogy a IV a kedvencem.

Rengeteg apró részletet teszi igazán élővé a játékot, amit azóta is kevés cím tud felmutatni, ezen a téren talán még az V is elmarad.


Érdemes megnézni ezeket a videókat:

[link]

[link]

[link]


Vicces, hogy egy újabb cím sem tudja ezt felmutatni a műfajon belül, egyedül a Rockstar újabb alkotásai veszik fel a versenyt, de egy Sleeping Dogs, Mafia III vagy Watch Dogs is alulmarad, a részletgazdagság tekintetében.


Az előbbi körből pedig külön kiemelném az autók törésmodelljét, ami szintén a legjobb a maga műfajában, egyedül a Mafia II tudta megközelíteni, de azóta sem láttunk semmi hasonlót.


A komolyabb hangvételű történet is nagyon tetszett, szerintem kifejezetten jól állt a sorozatnak. Karakterek terén is ezt tartom a legjobbnak, Niko a kedvenc főhősöm a sorozatban, jó volt látni egy karaktert akinek az volt a célja, hogy új életet kezdjen, megvalósítsa az amerikai álmot, de végül belekeveredik az alvilág mocskába, és minden széthullik körülötte, és egyre mélyebbre süllyed a mocsokban, ahonnan már nincs visszaút. Egy igazi gengszterballada.


Liberty City városa pedig egy remekül felépített helyszín, egy élő és lélegző metropolisz, amelynek a komor hangulata remekül passzol a játék történetéhez.


Szóval nálam a IV a nyerő, még akkor is, ha tartalom terén soványabb, mint a San Andreas vagy az V.


Egyébként itt a listám a főbb epizódokról, a 3D és HD érát figyelembe véve:

1. GTA IV,

2. GTA San Andreas,

3. GTA Vice City,

4. GTA V,

5. GTA III. (A legvégére soha nem értem el, pedig kétszer is adtam neki esélyt, de nem tudott úgy magával ragadni, mint a fent említett részek.)


Egyébként minden részben találni olyan elemeket szép számmal, amelyek miatt szerethető, és szépen látszik a fejlődés, és a kísérletezés.

2019. jún. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Igaza van az előttem hozzászólónak abban, hogy a IV remekül adja vissza a város hangulatát, a nyomott, valóban lélegző várost, ugyanakkor nekem hiányzott az a fajta néhol szürreális, abszurd humor, ami a Vice City-ben megvolt. A San Andreasra már finomodott a dolog, sokkal emberibb lett a játék,de még megőrzött valamit az abszurdból.
2019. jún. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik játékot nagyon jónak tartom, de személyesen nekem a legnagyobb élményt a "középsők", azaz a GTA 3, illetve a Vice City és a San Andreas jelentették. A GTA 3 volt ugye az első 3D-s példány a sorozatban, ami a maga korában egyedülállónak számított egy ilyen open world jellegű, hatalmas bejárható területet tartalmazó játékban. És ehhez képest a grafikája is nagyon ott volt, ami ma már talán kicsit megmosolyogtatónak hangzik, de én akkoriban teljesen oda és vissza voltam tőle, mennyire realisztikusan ábrázolja New Yorkot. A Vice City rendelkezett valószínűleg a legjobb sztorival, valamint a legjobb hangulattal és zenékkel a GTA játékok közül. A San Andreas meg egyszerűen a csúcsa volt ennek a trilógiának, a maximum, amit ebből a grafikus motorból ki lehetett hozni: a legnagyobb térkép három várossal és vidékkel; minden elképzelhető fajta küldetés földön, vízen, levegőben; stb.
2019. jún. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A 4.

A szereplők(főleg Niko),a város és a sötét hangulat miatt. A fizikai is ott volt a szeren.

2019. jún. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

A leges legkedvencebb részem a GTA San Andreas volt. Számtalanszor végigvittem csalás/csalás nélkül még kis általános iskolás koromban. Ide sorolnám még a GTA 3-at is amit a bátyám hozott át másold cd-n anno a haverjától még a távoli múltban, mellé hozta az a4-es lapot amin a cheat kódok szerepeltek. :) Szép idők voltak. Aztán kicsit később jött a Vice City, annyira nem nyűgözött le csak az elején 1-2 hétre. Nem hagyott bennem túl nagy nyomot. A 4 szinte teljesen kimaradt az életemből, PC-n, Xboxon toltam vele pár küldetést de nem jött be annyira. A GTA 5 meg csak az online miatt jött be nekem igazából. VCS-vel soha nem játszottam, az LCS-t toltam emulátorral az is nagyon tetszett nyilván mert LC-ben játszódott és a GTA 3 is ott volt. Majdnem elfelejtettem még a GTA 2-öt. :) Még ovis voltam amikor toltam de akkor még nem nagyon értettem a játékhoz csak kocsikáztam meg irtottam a népet. Csodák csodájára ennyi GTA-s múlt után nem lett belőlem pszichopata :) Ha sorrendet kéne állítanom:


1., GTA San Andreas

2., GTA 3

3., GTA Liberty City Stories

4., GTA Vice City

5., GTA V

6., GTA 2

2019. jún. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!