Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eldöntöttem nemrég hogy...

Eldöntöttem nemrég hogy nintendo switch konzolt szeretnék vásárolni. Tudtok olyan oldalakat, ahol kedvezményesen, vagy akár használtan lehet hozzájutni a különböző switch-es játékokhoz?

Figyelt kérdés

2019. jún. 26. 01:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nincs switch-em, de azt remélem tudod hogy a játékok drágák még használtan is mivel memória kártyára vannak ráírva aminek az elkészítése drágább, mint pl egy xbox vagy ps lemezé.


Arukereső pont hu-n ki tudod választani a legolcsóbb opciót. Ez a legjobb.


Amit én ajánlanék az a videojatekbolt pont hu, ott a használtak aránylag lazább árazásúak.

Konzolvilágból nem éri meg, általában az a legdrágább.


Ezenkívűl facebook marketben talán találsz piaci ár alatt használtat (sose utalunk előre!) illetve ha lesznek játékaid akkor cserére felajánlhatod őket.


Hardverpro-n is szerintem találsz mindenféle árazással.


Amit még említenék az a jófogás.


Szerintem ezek érik meg a legjobban, ha valakinek van még oldaltippe az remélem megosztja. (Haverom is vesz, azóta nézegetünk oldalakat hol olcsóbb hol nem.)

2019. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krisipoke ***** válasza:
Ha használtan is jó, akkor Facebookon van pár csoport, ahol szoktak lenni, pl. a Magyar Nintendo Közösség, vagy a Nintendo Switch Adok-veszek.
2019. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!