Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szombathelyen lehet kapni...

Szombathelyen lehet kapni valahol Steam Egyenleg feltöltő kártyát?

Figyelt kérdés
Valamilyen boltban, esetleg benzinkúton?

#Szombathely #Steam #Egyenlegfeltöltő #wallet care
2019. jún. 26. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem hiszem hogy lehet. Ha megnézem talán MEdia Marktban, Best Byte ban lehetne.

Az a baj hogy legtöbbször ps feltöltőt látni mindenhol.

arukereső pont hu-n én rálesnék a helyedben.

2019. jún. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Írd be a bankkártyád adatait a Steambe és levonja a játékot amit meg akarsz venni. Ugy is be lehet állítani hogy ne mentse el az adatokat. Ez a módszer hozzáad a fizetendő összeghez +210ft kényelmi díjat de az nem sok szerintem. Ha meg attól félsz hogy nem biztonságos meg random le fognak venni a kártyáról arra azt rudom csak mondani hogy: Nem ez lenne a legnagyobb online játékokat árusító platform ha nem lehetne benne megbízni és lopná a pénzt...
2019. júl. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
#2 Esetleg nem tudod valakinek a Steam nevét és csak néha-néha találkoztok? Szerintem arra tökéletes a gift kártya.
jan. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!