Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ugyanazon az accounton amire...

CZeRRka kérdése:

Ugyanazon az accounton amire megvásároltam a Sea of Thievest, de másik gépen nem enged játszani. Mi lehet a problematika? Tudnátok segíteni légyszíves?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve megvásároltam G2A-en a Sea of Thieves játékot. Microsoft Storeban beváltottam a kódot és minden ment ahogy kell, simán tudtam játszani. Karácsonyra új számítógépet kaptam így a régi gépem elkerült az öcsém szobájába (Nem lett újrarakva és csak pár alkalmazást töröltem). Az utóbbi időben újra megjött a kedvem a Sea of Thieveshez ezért beléptem az új gépemen a Microsoft profilomba és az Xbox Live profilomba is, de csak megvásárolni engedi a játékot telepíteni/elindítani nem. Először arra gyanakodtam, hogy a kód az lopott volt ezért elvették a játékot, de a régi gépemen ugyanazzal a Microsoft és Xbox Live accountal belépve probléma nélkül engedi telepíteni a Sea of Thievest és probléma nélkül tudok vele játszani is (nagy laggok mellett). Tehát a régi gépemen amire anno telepítettem a Sea of Thievest X accounton enged telepíteni/játszani, de az új gépen ugyanazon az X accounton csak megvásárlás lehetőség van. Tudnátok segíteni?
2019. jún. 26. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
A régi gépen ki vagy jelentkezve? Tudom, banális kérdés, de hátha...
2019. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, kijelentkeztem mindenből a régi gépemen, de ugyanúgy megmaradt ez a probléma
2019. jún. 27. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!