Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA 5 Online pc változata...

A GTA 5 Online pc változata mennyire aktív még?

Figyelt kérdés
2-3 évvel ezelőtthöz képest. Szeretném megvenni a játékot pc-re, de nem tudom, hogy az online részével mennyien játszanak még.

2019. jún. 28. 02:12
 1/6 toma9999 ***** válasza:
Játszanak még bőven. Viszont nem a legjobb közösség. Jobban megéri egy haverral együtt elkezdeni. (És akkoe a "mennyien játszanak" résszel se kell foglalkoznod.)
2019. jún. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Haverom most vette meg, mi ketten játszunk főleg (heistok így nehezek), de még mindig sok olyan eset van, amikor nem enged egymásra csatlakozni, mert tele van a szerver
2019. jún. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokan játszanak, de a szokásos. Sajnos a játékosok nagy része idóta, bunkó, 10 éves makimajom stb... Kevés a komoly játékos, de sajnos ez igaz minden online játékban, jó lenne valódi korhatár gát a játékokba. elvileg ezzel sem játszhatna 18 év alatti.
2019. jún. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 2016 vége óta nem játszom, de az akkori tapasztalataim alapján annyit tudok javasolni, hogy ismerősök vagy barátok nélkül nem éri meg elkezdeni.
2019. jún. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

prohardveren találsz elég embert akivel játszhatsz

elég aktív közösség

ám crew is van, de elég kemény a szabályzat

2019. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vedd meg mindenképp, kellenek az új játékosok. Én mostanában elég sűrűn szembesültem azzal, hogy sokkal kevesebben vagyunk, mint pár éve. Néhány játékmód teljesen kihalt, már szinte csak a szorzósokkal játszik az a kevés ember is, aki épp fent van. A nyári leárazással most épp jobb a helyzet. A játék alapvetően nagyszerű, rengeteg és folyamatosan frissülő tartalommal, fél évente jön dlc is, ami persze ingyenes. 15 eurót bőven megér.
2019. júl. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!