Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Gog.com kliensben vásárolt...

A Gog.com kliensben vásárolt játékokat át lehet vinni Steam-re?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a Steam-ről át lehet importálni a Gog.com kliensben lévő könyvtára Steames játékokat, viszont én Gog.com-ról szeretném a Steames könyvtáramba átvinni, ez lehetséges? Vagy ez csak a Steam-ből Gog-ba működik?

2019. jún. 30. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Ha steamen kell valami, akkor steamen kell megvenned.
2019. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De ha egyszer összekapcsolom a két fiókom, akkor miért nem működik ez a funkció oda-vissza? Miért csak Steam-ről tudok átvinni játékokat? - Ez így szánalmas...

A Witcher 1-3 és a Thronebreaker-t is Gog.com-on vettem meg, mert az hivatalosan a CD Projekt Red kliense és szerintem így volt fair.


Annyira nem fontos, de ha netán még is lehetséges, akkor továbbra is várom a válaszokat!

2019. jún. 30. 16:21
 3/7 Gugu Gabor ***** válasza:
mert két külön cég külön szerződésekkel üzletpolitikával stb.
2019. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
El kell felejteni a steam-et! Amúgy nincs átjárás! A gog tisztességesebb üzletpolitikát folytat, mint a steam.
2019. jún. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
GoG-ról sem tudod átvinni a steames játékaidat csak úgy. A GoG marketing céljából néha ad olyan játékokat ingyen (meghatározott címeket meghatározott ideig), amik már megvannak steamen, ennek pedig az a módja, hogy engeded a gognak, hogy ellenőrizze a steam könyvtáradat. A steamnek viszont ehhez semmi köze.
2019. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat!

Nekem személy szerint egyik klienssel sincs problémám, a Gog kliensnél anno feltűnt hogy játék közben kevésbé terheli a gépemet mint a Steam. Nem tudom a Steam miért eszi jobban a ramom (nem frissít, nem írogatnak semmi ilyesmi, csak simán a háttérben tálcán megvan nyitva).

Mindenesetre akkor tartom magam ahhoz, hogy Gog kliensben viszem végig a Witcher trilógiát + DLC-ket. - Steamen az achievment-ek miatt volt kicsit vonzóbb.

2019. jún. 30. 18:49
 7/7 anonim ***** válasza:
GoG-on is ugyan úgy vannak achievmentek.
2019. jún. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!