Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok ajánlani valami jó...

Pesnya kérdése:

Tudnátok ajánlani valami jó játékot ezeken kívül amivel érdemes játszani lehetőleg újjabbakat, de lehet régebbi is?

Figyelt kérdés

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Jurassic Park: The Game

Need For Speed The Run

Need For Speed Most Wanted (2012)

Railway Empire

Automobilista

SteamWorld Dig

Fifa 19


2019. júl. 1. 00:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezeken kívül több 10 ezer játék van amivel "érdemes" játszani...


Hogy én mit ajánlanék?


Elder Scrolls-ból a Daggerfallt. Lépj túl a grafikán (ami amúgy első osztályú a maga nemében) és élvezd a valaha készített legnagyobb világot! Az egyik feléből a másikba 6 óra alatt érsz át valós időben! Azt hiszem ezzel mindent elmondtam.


Autóversenyben pedig jó az irány, az automobilista nem rossz, de akkor már inkább a Grand Prix Legends - ami az egyik legvalósághűbb autószimulátor, Michelis Norbi is azzal kezdett, annak a ligájában fedezte fel Wéber Gábor!


De bármelyik másik SimBin játék nagyon jó és reális, pl GRT2, vagy Race07 - ami ugye hivatalos WTCC játék Michelisz Norbival! És annyira realisztikus, hogy több WTCC versenyző is ligázott benne, vagy játszott vele, tesztelte! Azt mondják 90% körül adja vissza a kocsik viselkedését, ami ugye nem kell mondanom, hogy profi szimuláció ilyen szinten!

2019. júl. 1. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
GTR2 - bocs elírtam.
2019. júl. 1. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!