Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor hozzák be/ tervezik...

Mikor hozzák be/ tervezik behozni Magyarországra az új Bakugan Bunyóbolygó ( Battle Planet ) figurákat?

Figyelt kérdés
Örülnék, ha lehetne ezeket itthon is kapni, de egyelőre csak külföldön láttam őket.

2019. júl. 2. 07:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag semmikor. Annyira nem érdekli a magyarokat, hogy alig fogy. Már nem lehet eladni, ezért egyre kevesebb bolt árusítja őket.
2019. júl. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja a mai gyerekek már Fortnite skinekért nyúzzák a szüleiket nem játékfigurákért. :/
2019. júl. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BasicFM válasza:
Gyakorlatilag ami nem kapható az nem is fogyhat ez nettó hülyeség!mint ahogy az is hogy nem is lesz az hiszen ez a te saját meglátásod hacsak nem a Spin Master magyarországi forgalmazójánál dolgozol! :D A kérdezőnek meg annyit ha érdekel a dolog írj e-mailt ezzel kapcsolatban a Spin Master Magyarország online shopjának biztos van elérhetőségük ott biztosat megtudhatsz!de az én meglátásom az hogy lesz hiszen van paw patrol flushforce és egyéb termékük is jelenleg a hypermarketekben pont bakugan ne lenne!meg amúgyis a Spin Master oldalán a sorozatot a második negyed évtől írták hogy kezdik sugározni május végétől adják még nincs késő!Kanadában is múlt év végétől adják a bakugant és csak idéntől kaphatóak a játékok sztem pár hónap késéssel itt is elkezdik forgalmazni!
2019. júl. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BasicFM válasza:

Amúgy itt a weboldal hogy ne kelljen guglizni:

[link]

2019. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2019. júl. 22. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!