Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Euro Truck Simulator első...

Euro Truck Simulator első része miért akadozik?

Figyelt kérdés
Nincsenek fps problémáim benne, viszont néha-néha elkezd akadozni, meg szokott akadni a kép nagyon kevés időre (másodpercet sem éri el) aztán onnan folytatódik, ahová jutott a kamionom az akadás ideje alatt, és ez így szokott lenni olyan 10-15 másodpercig pár másodperces szünetekkel, aztán elmúlik, olyan 5-10 percenként jön elő. Ez miért lehet és mit lehetne tenni ez ellen?

2019. júl. 7. 04:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Lopott, vagy eredeti a program?


Ha lopott, akkor ne csodálkozz...


Ha eredeti, akkor lehet, hogy a winyód lassú.

2019. júl. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eredeti.
2019. júl. 7. 09:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy be van kapcsolva az automatikus mentes (aasszem alapbeallitas a 10 perc) szoval azert akad be, mert epp ment?
2019. júl. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt az automatikus mentést pontosan hol találom? Options-nél kerestem, de sehol nem találtam.
2019. júl. 7. 19:28
 5/5 anonim válasza:
En csak a 2vel jatszom szoval csak talalgattam. Ott van ilye, az optionben es ott a gameplay szekcioban azt hiszem. Telefonrol vagyok es nagyon nincs elottem a jatek menuje.
2019. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!