Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha van olyan online játékbeli...

Ha van olyan online játékbeli akkom ami sokat ér de én márnem szeretnék játszani vele és inkabb eladom, azt hol tudom hirdetni? Mert szeretnek egy kicsit megbizhatobb oldalt

Figyelt kérdés

2019. júl. 7. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minél szeretnél megbízhatóbb oldalt? Ebben az esetben csak te verheted át a vevőt azzal, hogy nem adod oda neki a jelszavad miután fizetett.
2019. júl. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egy account eladása mindenképpen illegális, ezért erre nincs "megbízható oldal".
2019. júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem ,köszönöm a válaszokat .Pontosítok:olyan oldalt szeretnek ahol el is lehet adni pl ebay
2019. júl. 7. 19:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ebay, vagy ebay.uk nagyjából ezek az opcióid, mivel minden játékos acc a fejlesztő tulajdona, te csak bérled nem meghatározott ideig.

Ezen túlmenően elég nagy mázli is kell, hogy valaki megvegye, mert neked elég egy email a fejlesztőnek pár adattal és már vissza is kaptad, a másik fél meg bukta a pénzt és az accot is.

2019. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!