Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fizessek e többet azért ugyan...

Fizessek e többet azért ugyan azért a termékért online, csak azért mert a webshop "megbízhatóbb"?

Figyelt kérdés
Konkrétan ugyan azt a telefont (LGG5) két webshopban is láttam, egyik helyen 85000FT (ishop.hu) a másik helyen 107000FT (Emag). Szerintetek meg merjem venni az olcsóbbat, vagy inkább költsek többet egy olyan oldalon amely inkább megbízhatóbb?

2017. máj. 30. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Emag megbízható? Lemaradtam valamiről?
2017. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
LG G5 100 ezer forintért?Szerintem te elnézel valamit.
2017. máj. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. igen, én már rendeltem onnan és semmi probléma nem volt vele

2. nézz utána, én csak 100ezerért láttam, és a telenornál nincs.. :(

2017. máj. 30. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:

iShop-ban már 89E Ft-ba kerül.

GSMPalotában 91,8 E Ft-ba.

Utóbbi helyen vettem Honor 8-at és garisan adták, vagyis az is megbízható.

LG G5, emagon (legolcsóbban) majdhogynem 101E Ft (emag - GSMHome)

Úgyhogy ha javasolni tudnám, akkor a második helyen írt boltból rendeld meg, vagy vedd át személyesen.

2017. máj. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Ti az LG G5 SE nevű telefonról beszéltek ami nem ugyanaz mint az LG G5.Először tudni kéne miről is van szó.
2017. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!