Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki olvasta már C. J....

Valaki olvasta már C. J. Roberts- Fogoly a sötétben című könyvsorozatot? Ha igen mi a véleménye róla? Érdekelne, hogy csak engem döbbentett meg, hogy a lány szerelmes lett az elrablójába, megkínzójába és fordítva?

Figyelt kérdés
Sőt, kicsit felháborodtam. Betegesnek találtam. És a könyv végére sem értettem meg, hogy attól lett Livi ilyen szexuálisan deviáns beállítottságú, hogy Caleb korbácsolta, meg kínozta?
2016. febr. 14. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam, és nem, nem csak te látod így... Nem tudom, miért, de miközben olvastam, valahogy nem tudatosult bennem, hogy ez mennyire egy abszurd és beteges könyv, tetszett is, és csak utána pár héttel jutott fel, hogy milyen is a történet... Most olvasom a második részt, de egy életre megbántam, hogy bele kezdtem... Ez még az elsőnél is durvább és betegebb... És annyian szeretik, dicsérik, én nem értem! O.o
2016. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is elolvastam a második részt. Annyiszor fordult meg a fejemben, hogy kész, nem olvasom tovább, mert ez már kész elmebaj, de nem tudnék félben hagyni egy könyvet sem, ezért kínoztam magam tovább. Ami érdekes, mert az hogy ennyire beteg, sőtt nekem ez 100 szor durvább volt, mint az első rész, és nem is vagyok hozzászokva az ilyen könyvekhez... És egyébként semmi romantikus dolgot nem tudtam felfedezni ebben a könyvben. Calebet utáltam amiatt hogy ilyen elcseszett, bár néha sajnáltam is, de akkor is... mikor Celiaval egymásra találtak... khm. na akkor és ott elborult az agyam.

Egyszerűen felháborodtam. Pedig nem vagyok prűd.

Viszont az írót azért elismerem. Elég furcsa érzéseket váltott ki belőlem, teljesen beleképzeltem magam a történetbe, bár egyáltalán nem értettem egyet Livivel.

2016. febr. 19. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Épp tegnap este fejeztem be a másodikat... Egyetértek veled; ez lett volna legszarabb könyv amit olvastam, ha nem lett volna az utolsó pár fejezet (Rafiq meg Caleb rész stb.)
2016. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!