Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cities Skylines-ban miért...

Cities Skylines-ban miért csökkent le a városom lakosság száma?

Figyelt kérdés

itt vannak a képek segítségnek


[link]


[link]


[link]


Mindent ugyanúgy csináltam, mint eddig. Valamiért hirtelen elkezdtek az emberek elvándorolni vagy meghalni, azt se tudom melyik.


Hulladéklerakókból van bőven és direkt a városon kívülre raktam de nem túl távol, a szennyvízzel is vigyáztam hogy ne menjen bele az ivóvízbe, az adók is alacsonyan vannak, iskolák, munkahelyek, parkok is vannak.


Temetőkből építettem nagyon keveset és a gyári munkahelyekből nem csináltam semmit, mert azok nagyon szennyezik a levegőt, a felhőkarcolós munkahelyeket építettem helyettük.



2019. júl. 14. 12:15
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és a boltokból is keveset, építettem
2019. júl. 14. 12:22
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Krematóriumot építs, és sokat.
2019. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, azóta már kísérletezgettem és újra nő a lakosság :)


De a felhőkarcolós munkahelyek (világoskék) egy nagy részébe valamiért még mindig nem akarnak emberek dolgozni és a sötétzöld színű felhőkarcolók (ott asszem emberek laknak) szinte teljesen üresek.


Szerinted mit kezdjek így ezzel?

2019. júl. 16. 08:32
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó ez is megoldódott, csak várni kellett mire újra betelepülnek.
2019. júl. 18. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!