Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miskolc jó hely? Miért csökken...

Miskolc jó hely? Miért csökkent 2011-ben a lakosságának száma?

Figyelt kérdés
milyen a környezete,oktatás stb.

2012. szept. 10. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
mert kevés a munkahely, 20 éve csökken a lakosságszáma, a fiatalok többsége kénytelen elmenni a Dunántúlra, vagy Pestre ha dolgozni akar, sok a környezetében az erdő és a roma, nagy város, ezért nyílván vannak jó iskolák, próbál kedvezni a fiataloknak
2012. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is Miskolcról mentem Pestre és nem bántam meg!Egész más itt élni,sokkal minőségibb.Ott olyan volt mintha egy halott városban járkáltam volna.Lépni kellett és nem bántam meg.
2012. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

20 éves vagyok és miskolci.

Szép-szép város,jól felújították de a csóróságon kívül nem sokat ad ez a régió az embereknek.

Munka nincs vagy ha van is akkor csak aprópénzt adnak fizetés címszó alatt.

Ebből a fizetésből meg a számlákat egyre nehezebb kifizetni.

Itt nekünk a kitörési lehetőség egyedül az elvándorlás.

Én is el fogok költözni,pedig sok szép emlék köt ide,de egyre nehezebben élünk meg.

Sajnos ez van.

Ki tudja mi lesz itt 30-40 év múlva?

Cigányok és nyugdíjasok lesznek abszolút többségben.

2012. szept. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
47%
Én mindig is imádtam Miskolcot! Imádtam sétálni a főutcán, plázázni, Avason élni. De ez sajnos múlt idő Rsszul vagyok mostanság ha bárhová is megyek. A Búza tér ocsmány, az Avast lepik el a cigók, a sétálón zárnak be a boltok és kosz van. Egyre több a magában beszélő bolond és a csöves. Sajnos ez van. De én még mindig szeretm, mert Miskolc csak Miskolc, de nem ajánlom senkinek, hogy ide költözzön. Én itt nőttem fel, szeretem, de ha nem így lenne én sem választanám önként. Régen igen most már nem.
2012. szept. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát pedig pont most indult fejlődésnek városképileg, régen egy szocreál betontömeg volt, most meg egész pofás a belváros... deviáns elemek meg mindenhol vannak, de az ország cigányainak fele továbbra is Pesten él.
2012. szept. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ország cigányainak a fele talán tényleg Pesten él, de azt is számítsuk hozzá, hogy Budapest egy közel két millió fős város, ráadásul a cigók nagy része 1-2 kerületben "koncentrálódik", ha azokat elkerüli az emner jóval élhetőbb képet ad Budapest mint Miskolc.
2012. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*ember
2012. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miskolcon is vannak teljesen "tiszta" helyek (ezért most nem fognak moderálni? :D Pest inkább azért tűnik élhetőbbnek mert nagyobb város és több minden van, pl. egy normális japán étterem nincs Miskolcon. de azért jó hely
2012. nov. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!