Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimben hol találok házépíté...

Skyrimben hol találok házépítéshez alapanyagot?

Figyelt kérdés
Ércet azt tudom de hol találok fejtett követ vagy fűrészelt fát? Fejtett kő kéne de nem tudom hogy tudnék szerezni. Bányásztam és azt hitem akkor az ércek mellé kapok, de sajna nem. Aki tudja írja már le légyszíves!

2019. júl. 17. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia.


Fejtett követ és agyagot a ház mellett is találhatsz , ha jól emlékszem a kő a sziklafalnál lesz, ahol a tervezőasztal van. Fűrészelt fát pedig a fűrészmalmokban tudsz venni és oda is szállítják neked a házhoz.

2019. júl. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm de én úgy gondoltam ha elfogy. Mert hát elfogyott
2019. júl. 17. 21:10
 3/12 anonim ***** válasza:
A sziklafalban kell bányászni, úgymond "végtelen" mennyiség, nem úgy mint az érc-teléreknél. Amit te mondasz az gondolom az amit alapból kaptál, amikor megvetted a házat.
2019. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#2

Igen, ezek végtelen erőforrások. Csak kezdd el bányászni, aztán menj el melegszendvicset csinálni és teát főzni. Mire megeszed, lesz annyi nyersanyagod, hogy két házra is elég.


Fűrészmalomban magadnak is tudsz fát vágni, de az lassú és nem megy automatikusan.


Egyébként meg a housecarlodtól is tudsz vásárolni (utasítani, hogy szerezze be neked).

2019. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És gyerekek csak akkor fogadhatók örökbe ha már teljesen kész a ház?
2019. júl. 17. 22:30
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja és szénát se tudom merre kéne vennem
2019. júl. 17. 22:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Gyereket akkor is örökbe tudsz fogadni, ha valamelyik városban van házad és ott berendezve egy gyerekszoba.
2019. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A szénát én sem tudom sajnos fejből, hogy hol találod. talán ahol lovat venni, de nem akarok rossz tippet adni.
2019. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam ott de nem jó
2019. júl. 18. 08:03
 10/12 anonim ***** válasza:
General store-okban szokott lenni, vagy random loot bandit dungeon-ökben.
2019. júl. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!