Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért csinálja ezt a Lol?

Miért csinálja ezt a Lol?

Figyelt kérdés

Wifiről játszom, de van erősítő a szoba mellett és jó az internetcsomag is.

Mégis sokszor van hogy 3-4 kör után elkezd laggolni aztán valamikor megjavul, valamikor nem. Tegnap pl. kezdtem volna a játékot, már megvolt mindenkinek hogy kivel hova megy, erre be se hozta nekem a töltőképernyőt.. csak annyit írt hogy a játék folyamatban van. Sem visszacsatlakozás, semmi nem volt.

Aztán persze kaptam az LP levonást hogy én kiléptem...

Szeretem a játékot de így egyre jobban megy el a kedvem..

Valaki tud erre valami megoldást? :/ (azért nincs internetkábel mert laptopról vagyok)



#internet #játék ##league of legends ##lagg
2019. júl. 18. 08:52
 1/6 A kérdező kommentje:
ja azt kihagytam hogy minden más játék megy rendesen
2019. júl. 18. 09:15
 2/6 anonim ***** válasza:

LOL mellett csinálsz mást is közben? Pl van megnyitva youtube,indavideo vagy egyéb sok netet "zabáló" oldal? Vagy valami torrent/letöltés/feltöltés vagy egyéb program ami még szintén netet használja? Mert ezek is befolyásoló tényezők


Továbbá milyen vírusirtód van? Mert van amelyik a net/gép teljesítményére is kihat hacsak nem 1 atomerőművön csücsülsz, amit nem hiszek mert írtad hogy laptopról van szó.

2019. júl. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nincs megnyitva semmi más.

A gépen meg a víruskeresésnél azt írja hogy Windows Defender elavult. A hálózati tűzfalnál meg hogy aktívan védi a számítógépet.

2019. júl. 18. 10:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Közbe frissítettem már hogy ne legyen elavult :)
2019. júl. 18. 10:41
 5/6 anonim ***** válasza:
én ugyan így jártam telekomos internetem van és rá kellett kötnöm 1 másik wifiroutert mert annyira gyenge volt hogy hol sugározta a wifit hol nem azóta minden rendben és nem laggol/szaggat a játék
2019. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A wifi még mindig nem olyan folyamatos és gyors kapcsolatot tud nyújtani mint a kábel. Ha a jel erősítve van, a teljesítmény csökkenhet is. Függ még az hogy a gépedbe dugott vagy beépített vevőegység mit tud. Sajnos a wifiről való élvezetes játékot felejtsd el. Még ha minden a legmagasabb minőségű lenne, akkor is előfordulna ilyen.
2019. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!