Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Black Desert Online?

Black Desert Online?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lenne pár kérdésem a játékkal kapcsolatban.


1. Jól tudom hogy van egy 1 hetes ingyenes kipróbálhatósági ideje?


2. Ha igen akkor azt account-onként értendő vagy összesen? Mármint ha csinálnék 1 teszt acc-ot hogy eldöntsem hogy megvegyem-e akkor ha utána megcsinálom a rendeset akkor azon is lesz 7 napom vagy már nem mert ip-t nézik?


3. Mindent el tudok érni anélkül hogy vagyonokat költenék a játékra(megvétel után)?


4. Hogy vannak a szerverek? Van ami Pve és ami Pvp vagy egybe vannak?



2019. júl. 18. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Úgy tudom, hogy már ingyenes a játék.


Azt mondják róla, hogy rettenetesen farmolós, és mivel PvP játék, nincs külön PvE szerver.

2019. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia. Ma néztem és még ott volt hogy a starter pack 10 euro ami kell a játékhoz. Ez nem baj nem sajnálom érte azt a durván 3-4 ezer forintot ha jó mmo.


Az hogy farmólos az sem baj, legalább nem raknak mindent egyből az ülő gumónk alá. :D Ami a pvp részt illeti az addig oké hogy pvp szerver csak az nem mind1 hogy úgy pvp miszerint csak aréna/párbajba lehet harcolni, avagy a nyílt világba ha van olyan "vérpistike" akinek épp ahhoz támad kedve hogy random leöljön fejlődés közbe az megteheti vagy sem. Ilyen szempontból érdekel hogy pvp-s a szerver vagy sem.

2019. júl. 18. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, jól tudod egy hétig ingyenes, nekem pont ma telt le a hét és :(:( a játék nekem nagyon tetszet, a szerverek egyben vannak, bármikor kihívhatsz bárkit párharcra, én ez alatt az 1 hét úgy tapasztaltam, hogy egyáltalán nem kell költeni rá ahhoz hogy erős legyél, vagy hogy gyorsan fejlődj, sőt amiket valódi pénzé lehet megvenni, az a játékban megveheted más játékosoktól legyen az custom, vagy szinte bármi más(lehet hogy van egy pár kivétel). Ha találsz egy jó guildet rengeteget segítenek neked, nekem is segítetek fejlődni, tisztázni hogy mi mirevaló, és hogy hány szintesen hova menjek pénzt vagy EXP-t farmolni. A is missiokat figyelmen kivül hagyhatod ha úgy van kedved,

és fejlödhetsz úgy ahogy akrasz.Rengeteg különböző class van és a classokon belül aweknálás, amikor a charactered kap még egy fegyvert és egy csomó új skillt!


Nagyon ajánlom hogy probáld ki, nem fogsz csalódni, a játék nagyon szép és szorakoztató!!

2019. júl. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló írtam privátba, ha időd engedi kérlek válaszolj majd. :)
2019. júl. 22. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!