Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban van az enchanting...

Minecraftban van az enchanting table és ott hogy érdemes enchantolgatni?

Figyelt kérdés
Mert külömböző xp szinteken jobb enchantot ad. Pl 30-as szinten milyeneket ad stb. Így kérdezem inkább!?

2019. júl. 19. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez lényegében random, de tényleg 30-casnál ad a legjobbakat, de mondjuk, üllőnél össze lehet kombinálni a már enchantolt dolgokat, hogy egy tárgyon több enchant legyen. Szerintem csákányt, kardot, páncélt, horgászbotot és íjat éri meg enchantolni, mindre érdemes törhetetlenséget szerezni, aztán valami spéci enchantot, pl csákányra szerencsét, hatékonyságot; páncélra védelmet; kardra lehet több félét is, de az a lényeg, hogy kombinálva a legjobb, így lehet a legerősebb eszközöket megszerezni, még ami fontos lehet az önjavítást rátenni, ha xp-t kapsz javítja az eszközödet, lényegében nem törik el soha, de amellett lehet anyaggal, vagy más eszköz hozzárakásával is javítani az üllőnél
2019. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem hát 40-es xp szinten vagyok még kell egypár könyvespolt az asztal köré mert az is boostolja az enchantolást
2019. júl. 19. 15:10
 3/3 anonim ***** válasza:
én szoktam úgy, hogyha egy bizonyos enchantot mindenképp akarok, akkor könyveket enchantolok (lehetőleg a legmagasabb szintűt 3 lapisért), aztán üllön összekattintom őket
2020. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!