Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha régebben megvettem egy...

Ha régebben megvettem egy játékot és CD-n van, azt hogy tudnám használni olyan gépen amin nincs leolvasó?

Figyelt kérdés
Age of empires 2 a játék neve, eredeti

2019. júl. 20. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Néhány lehetőség ami eszembe jut:


1. Keresel egy gépet, amin van optikai meghajtó, és felmásolod pendrivera a CD tartalmát. Ez vagy működni fog, vagy nem, nem tudom milyen másolásvédelem van rajta, lehet, hogy mindenképp a gépben kell legyen a lemez ha el akarod indítani, lehet hogy elég simán a CD kulcs. Esetleg próbálkozhatsz CD-kép készítésével és virtuális meghajtóba csatolással.


2. Letöltöd valahonnan a telepítőt és a saját CD kulcsodat használva feltelepíted, de ugyan az igaz itt is, hogy ha kell neki a CD, akkor nem mész ezzel se semmire.


3. Veszel egy optikai meghajtót a gépedhez.


4. Megveszed Steamen, a CD meg jó lesz söralátétnek.


5. Feltört verziót használsz, a CD meg jó lesz söralátétnek. Persze így előfordulhat, hogy néhány funkció nem fog menni.

2019. júl. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet venni külső optikai meghajtót, ami USB-vel csatlakozik a számító géphez, ha ennyire szeretnél a lemeznél maradni.
2019. júl. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezzel a problémával szembesültem most. Nem nagyon szoktam játékokat vásárolni, fizikai formában meg főleg. De a héten elragadott a hév, és megrendeltem egyet postán. Nem olyan régi, 2013-as, de még DVD-ken adták ki. Most azon gondolkozom, hogy megéri-e előbányászni a régi laptomomat, amiben még volt DVD-meghajtó, használható állapotba hozni, felmásolni mind a 7 vagy 8 lemez tartalmát, átmásolni pendrive-ra vagy külső meghajtóra, aztán onnan a jelenlegi gépre, és közben bizakodni abban, hogy a lemezek fizikai jelenléte nélkül is hajlandó lesz elindulni meg működni a játék. Vagy vegyek néhány ezerért egy külső optikai meghajtót, amit USB-vel simán rákötök a gépre.
2019. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!