Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Lenovo 3000 N200 as...

Van egy Lenovo 3000 N200 as laptopom. Hogy tudom az ujjlenyomat olvasót használni?

Figyelt kérdés
A lenovo honlaprol letöltöttem minden lehetséges dolgot.64bites eredeti win 7 fut rajta,előtte is win 7 volt de nem tudom hány bites és nem Home hanem Ultimate.Akkor működött minden.Most az egyik driver progi működik de nem érzékeli a leolvasot, A másik érzékeli elmenti,de a programban hiányzik a settings menüpont és ezáltal nem tudom beállitani hogy induláskor kérje.Viszont találtam hozzá telepitési utmutatot és ott a kis segítő képeken van settings. Valaki tud értelmes magyarázatot.Elméletileg nem vagyok amatőr de 3 napi próbálkozás után kételkedem magamban:D

2012. nov. 7. 14:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!