Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Borderlands 3 játszható lesz...

Borderlands 3 játszható lesz minden platformossal?

Figyelt kérdés
Ha megveszem elővételben Epic Games Store-ból akkor tudok játszani azzal is aki majd Steamen veszi meg? Azt beszélik 6 hónap után megy Steamre is. Tudok majd Steamesekkel játszani hiába nekem Epic Games Store-ban van meg? Kérdeztem Supportot de nem válaszoltak semmilyen téren még. Nem tudom fognak-e, hátha valakinek már eszébe jutott és kérdezte korábban azóta meg kapott választ azért írok ide.

2019. júl. 20. 17:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Ma reggel kaptam választ: "We don’t currently have anything to announce about that."
2019. júl. 21. 13:29
 2/3 TESCOMINOSEGI ***** válasza:
Nem lesz más a platform, a platform az (PC, Console, Mobile) mást jelent, viszont attól függetlenül nem lehet tudni ezt előre, meg kell várni míg kijön és valaki ki nem próbálja, mert az Epic Games az nagy ellensége a Steam-nak, ezért valószínű nem lehet majd, de ezt nem tudom.
2019. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. A Pc-s tud jàtszani a pc-sel. Jövő tavaszra ígérik a cross play-t a platformok között (Xbox, Ps, Pc, Google Stadia)
2019. szept. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!