Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Borderlands 3 játszható lesz minden platformossal?

Ha megveszem elővételben Epic Games Store-ból akkor tudok játszani azzal is aki majd Steamen veszi meg? Azt beszélik 6 hónap után megy Steamre is. Tudok majd Steamesekkel játszani hiába nekem Epic Games Store-ban van meg? Kérdeztem Supportot de nem válaszoltak semmilyen téren még. Nem tudom fognak-e, hátha valakinek már eszébe jutott és kérdezte korábban azóta meg kapott választ azért írok ide.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Borderlands, bl3, BL, super, Deluxe, cross, platform, Steam, játék

júl. 20. 17:10  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Ma reggel kaptam választ: "We don’t currently have anything to announce about that."

# 1/3Időpont júl. 21. 13:29 Privát üzenet
TESCOMINOSEGI nevű felhasználó válasza:

Nem lesz más a platform, a platform az (PC, Console, Mobile) mást jelent, viszont attól függetlenül nem lehet tudni ezt előre, meg kell várni míg kijön és valaki ki nem próbálja, mert az Epic Games az nagy ellensége a Steam-nak, ezért valószínű nem lehet majd, de ezt nem tudom.

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont júl. 31. 20:43 Privát üzenet
Igen. A Pc-s tud jàtszani a pc-sel. Jövő tavaszra ígérik a cross play-t a platformok között (Xbox, Ps, Pc, Google Stadia)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont szept. 4. 17:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy hogy mindenki most fedezte fel a Borderlands sorozatot?
Miért van az hogy megkaptam steamen a borderlands 2őt, de akárhányszor kilépek a játékból, eltünik a mentésem? És kezdhetem előről az egészet
Borderland játékok hogy vannak sorban a történet szerint?
Borderlands 3-ról eddig mik a vélemények? :D
Borderlands 2 pc kerdes?
Mennyire élvezetes a Tales from the Borderlands, hogy ha az eredeti játékokat egyáltalán nem ismerem?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!