Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hány műtét kell ahhoz hogy az...

Hány műtét kell ahhoz hogy az arcom teljesen olyan legyen mint Dove Cameronnak?

Figyelt kérdés
tudom hogy plasztikai műtét kell hozzá de amiatt kérdezem mert kicsit hasonlítunk.

ápr. 18. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Ezt csak hozzáértő orvos! Tudja megmondani, hogy egyáltalán lehetséges és ha igen, akkor hány műtéttel.


Miért akarod?

ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez az álmom.
ápr. 18. 20:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Teljesen olyan garantáltan soha nem lesz, maximum hasonló. Az sem sokáig, hisz az ember arca is folyamatosan változik, és bizony nem a műtétek szerint fog változni, hanem az eredeti arcberendezésed szerint. Nem véletlen hogy pár év után nagyon sok plasztikán átesett embernek látványosan mű, múmia feje lesz.

Szóval én nem ajánlom. Eleve az égvilágon semmit nem nyersz vele, viszont rengeteget veszíthetsz.

ápr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4, semmi közöd hozzá,
ápr. 18. 20:50
 6/10 A kérdező kommentje:
3, szerintem nem lenne rossz.
ápr. 18. 20:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg minek ez a sok béna kérdés? Menjél és csináltasd meg, aztán viseld a következményeit, ennyi!
ápr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mert fogalmam sincs hogy milyen lesz.
ápr. 18. 20:56
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy másnak sincs, felesleges 24 órán belül a harmadik kérdést kiírni a témában, és naponta egy újabbat. Itt nem fogsz segítséget kapni, mert nem lehet mit mondani rá.
ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne akarjál UFO-fejet.
ápr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!