Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Sztárban sztár leszek c....

A Sztárban sztár leszek c. műsorban miért csak a xarokat mutatják végig?

Figyelt kérdés

Volt még pár nagyon jó, de azokból csak bevillanásokat adtak le, míg a bikicsunájos és hasonló rosszakat végig kellett szenvednie a nézőnek + még a szombati összefoglalóban is még egyszer, de miért???


Szerintem sokat emelkedne a színvonal, ha a tehetségteleneket vágnák össze és a kellemes, jó előadásokat meg mindet végig adnák, hiszen ez egy tehetségkutató műsor vagy nem? Inkább cirkusz bohócokkal?


Értem én, hogy a fő cél a szórakoztatás, de szerintem velem együtt sokakat jobban szórakoztatna a minőségibb hang, mint egy disszonáns és idegborzoló közjáték.


Nektek mi erről a véleményetek?


Egyébként neten is szerettem volna visszanézni a jobbakat, de ott sem volt fent mind, aki ténylegesen tudott, csak a bohócok, hát hogy lehet így összevágni egy műsort?!



2019. szept. 16. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
mert az összes egy kalap xar a műsorral együtt
2019. szept. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az egész műsor fent van egyben valamint külön-külön is pár érdekesebb produkció. Szóval vissza lehet nézni az egészet.
2019. szept. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!