Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ma már csak tehetségkutatóval...

Ma már csak tehetségkutatóval lehet "sztár" valaki? Tudtok olyan magyar énekes (nő) t, aki az elmúlt pár évben futott be, de nem indult ilyen műsorban?

Figyelt kérdés

2017. szept. 25. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
A Parfümös Boggie, aki ment az Eurovízióra, ő szerintem pl nem volt tehetségkutatóban; meg lehet, hogy az a másik Bogi se pl. Amúgy mostanában nem nagyon figyeltem az új énekeseket:)
2017. szept. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A HoneyBeast.


Amúgy az a helyzet, hogy bárki küldhet demót kiadóknak, csak nálunk ez a rendszer elég silány. Ha amcsi lenél, simán beküldhetnéd valahova a dalodat. Nálaunk van még az Én hngom tehetségkutató.

2018. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nemtom, de a Honeybeastből a Zsófinak a Hernádi Judit színésznő az anyukája, hogyha jól tudom, és akkor lehet, hogy pl segített nekik a koncertszervezésben, vagy valami, de lehet az is hogy esetleg ettől teljesen függetlenül , saját erőből futottak be, és nem azért keltették fel az emberek érdeklődését, mert van közel , aki híres; hanem csak mert jó a zenéjük, amúgy jó tényleg. PL a Maradok az nagyon király!! Ja de amúgy pl a Petőfi Rádióba asszem szoktak beküldeni új előadók új számokat, szóval lehet, hogy onnan futottak be, most nem néztem utána ; amúgy tényleg jók.
2018. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*Jáj, kétszer van a tom/nemtom,de amúgy úgyis két külön dologra vonatkozik:):)
2018. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!