Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek mi a véleménye a hetedik...

Kinek mi a véleménye a hetedik mennyország c. sorozatról?

Figyelt kérdés

2019. szept. 26. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
anno nagyon szerettem!
2019. szept. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Odáig szerettem, hogy Mary megrongálta a tornatermet. Amikor megrongálta a tornatermet, nem nagyon tetszett, hogy szétesik az élete,de közben érdekes is volt, mert az ilyenekből lesz a pozitív végkifejlet. Hát itt nem az volt. Mivel Jessica Bielre bepöccentek a készítői a sorozatnak, úgy elbaxták a karakterét, hogy ihaj. Egy bölcs, szorgalmas lányt mutattak be régen, aki persze érzelmes volt és tapasztalatlan, de tudta mi a helyes, meg mikor kell segítséget kérni, majd jött a kilengése, ami sok 18 év körülinek eljön (drog, pia, lustululás, egy munkahelyen se tud megmaradni, eladósodás, stb), majd, minden rendbe jött és Maryt ezentúl egy hülye libának állították be...


***


Ott van Ruthie, akinek szintén kb eddig az időszakig volt szerethető a karaktere, talán egy pár évadig még, mert az akaratossága és a megnyilvánulásai maximum 10-11 éves koráig lehetett volna elfogadható, utána meg irritáló volt, mint pl amikor az egyik a házukba befogadott gyerek gatyáját lerántotta és az egész epizód arról szólt, hogy Ruthie hisztizik, a tesói meg az apja meg őt védik és senki se fogja fel, hogy ku.vára meg kéne nevelni azt a lányt.


***


Ha már itt tartunk, onnantól kezdve, hogy elkezdtek kirepülni a gyerekek a fészekből és nem az eredeti banda volt ott, már nem szerettem. Régen megvolt a bája, hogy anya, apa, 5, később 7 gyerek, nem ugyanolyan érzés járt át az anya-apa, 2-3 gyerek és egy rakat vadidegen látványától, sok minden nem is volt így hiteles.


***


Oké, az idő múlásával nem csak a gyerekek mentek el, de a téma is változott.


Egyrészt a gyerekes dolgok (Ruthie és Simon kalandjai) el is múltak, mert az ikrek csak két papagáj voltak, akikkel egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor történt velük valami említésre méltó, de mivel Ruthie kamasz lett, mindig a szex volt a téma. Egy érdekes kamaszos dolog nuku...


Régen mindig volt egy új téma, több történetszál, egyszerű, de mégis olyan jellegű és úgy tálalva, hogy érdemes vele foglalkozni, de idővel csak szex szex szex...


***


Eric karaktere nekem sokáig szimpi volt, a békés lelkipásztor aki mindig kulturált volt, kedves az emberekhez és mar se diszkrét, se komoly nem volt, a végére már ami a szívén a száján volt, nem volt udvarias és egoista lett, lehet a színész unta már el az egész sorozatot, lehet csak be akarták mutatni, hogy az egészségi állapota miatt lazábbra vette a dolgokat.


***


Matt karaktere tetszett, bár néha csak egy minden lében hatkanál görcs volt, de jó példakép volt a nézőknek, ő is negélte azt, amit Mary, bár mem olyan durván és meg is lett a jó végkifejlet.

2021. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amúgy attól függetlenül, hogy kb az 5. évadig tetszett a sorozat, szívesen megnéznék egy újabb évadot amit most csinálnának.


Tudjátok mennyi mindent bele lehetne vinni?


Ikrek; hogyan dolgozza fel a fiú, hogy meghalt az ikertestvére (most nem tudom, Samet vagy Davidet játszotta a szíbész, aki elhunyt)


Matt; hogyan próbál meg jó orvos és apa lenni, miután meghalt a neje (mert meghalt a színésznő). Vajon beletenetkezik a munkába és leszarja a gyerekeit?


Lucy; hogyan birkózik meg a mindennapokkal, nagycsaládos anyaként (mert arról szólt mindig az sorozat, hogy nagycsaládos anya akart lenni)


Mary; ő tamár lett emlékeim szerint vagy edző - a kosaras éveinek hála azon kívül, hogy edzi a csapatot, hogyan oldja meg a gyerekek családi és lelki gondjait, amivel hozza fordulnak.


Ruthie; hogyan éli meg az eljegyzését.


Simon; hogyan lesz apa, hogy zajlanak a kezdetek, mennyire megváltozik az élete.


Ezek a gyerekek Eric halálanak a valahányadik évfordulójára összejönnek, mert kiderül, hogy anno hazudott és nem gyógyult meg.


És itt efy újabb szál, melyikük hogyan élte és éli meg, hogy elment az apjuk.


És az anya hogyan éli meg a férje és a fia elvesztését és azt, hogy ennyi minden van most a gyerekeivel.

2021. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!