Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hetedik mennyország rajongók,...

Hetedik mennyország rajongók, ti ezek után is nézitek a sorozatot?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdtem nézni ezt a sorozatot és nagyon tetszik. Főleg mert mi is heten vagyunk tesók, mi is vallásos család vagyunk és a mi szüleink is imádják egymást, szép pár. A 3. évadnál jártam, amikor anyukám mondta nem örül, hogy ezt nézem. Kérdeztem miért, hisz példaértékű a sorozat, tanulságos. A válasz az volt, hogy a református pap apát játszó színés egy pervez gyerek molesztáló és ezt be is ismerte a színész. Én már nem tudok Eric Camden tiszteletesre ugyanúgy nézni ezek után. Az jut eszembe róla, hogy ez az ember, aki játsza 10 éves kislányoknak mutogatta a meztelen farkát. Eddig is tudtam, hogy ez nem a valóság, hanem csak sorozat, de ez az infó a színészről teljesen kiábrándító.
2017. nov. 18. 17:19
 1/3 anonim válasza:
Tudod nagyon sok munkatársa kiállt mellette és azt nyilatkozták hogy csak jot tudnak mondani róla, gondold csak végig hogy ki kezdte el terjeszteni ezt ?! egy dühös exfeleség akinek pénz kellett!
2018. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Anyád is oszt elhisz mindent...
2023. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"anyukám mondta nem örül, hogy ezt nézem. Kérdeztem miért, hisz példaértékű a sorozat, tanulságos. A válasz az volt, hogy a református pap apát játszó színés egy pervez gyerek molesztáló és ezt be is ismerte a színész."


Mondjuk ez így nem állja meg a helyét. Az a mérvadó, hogy


1. a színésznek megvan-e a tehetsége, hogy sorozat nézése közben azt a karaktert lásd, akit meg kell személyesítenie


2. a színészek játéka hiteles-e és te ne csak élvezd, de bele is csöppenj a történetbe


3. az üzenet egyszerű, de nagyszerű legyen, ami könnyen lejön és ami benned marad.


Ehhez nem tartozik, hogy a magánéletében a színésznek milyen perverziója van.


Más tészta lenne, ha a sorozat a pedofíliára buzdítana, de nem erről van szó.


Bár tény, hogy van pár évad, ami már megrögzötten a szex körül forog, mindenki szexelne, szexel vagy a szexről beszél.


Szerintem 5. évadig volt jó, utána elkezdtek túl sok felesleges karaktert bevenni és a történetek is elbutultak.


Az utolsó évad szörnyű volt.


Az egyetlen Camden gyerekek az ikrek voltak, akiknek kb semmi sztorijuk nem volt, Ruthie aki meg feleslegesen túl sok és jelentéktelen szerepet kapott meg Lucy akit egy irritáló pic.sává alakítottak át. A többi meg egy csapat vadidegen kamasz.


Az első évadban legalább 5 és 16 év között mindenkinek volt valami szerepe és története a sorozatban.


Ja és ha már említettem az ikreket... Ők miért kellettek a sorozatba? Soha egy önálló sztorijuk nem volt, csak papagájmód ismételgették egymást vagy egymás mondatait befejezték meg néha elmondtal valami bölcsességet. Amúgy semmi nem történt velük. Mármint pl a végére kb annyi idősek voltak, mint Simon volt a sorozat elején és Simonnak azért minden epizódban van egy saját gondja, amit megold, egy ötlete, ami rosszul sül el, egy TÖRTÉNETE... Ruthienak öt éves kora óta dettó... Az ikrek meg csak úgy vannak.

2023. máj. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!