Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ma már miért nincsenek olyan...

Ma már miért nincsenek olyan jó TV vetélkedők mint a 80-90-es években?

Figyelt kérdés
Emlékszem a rózsa Gyurira, hogy milyen jó volt mindig a tévé előtt ülni a jobbnál jobb műsorait nézni. Meg az Egri János és Vágó István féle fortélyos vetélkedők. Micsoda hangulatuk volt! Aztán az Elektorkalandor Dévényi Tiborral, mindig néztem.. Szerintem sokan velem együtt abból ismerték meg először a Nintendót és Super Mariót.:) Milyen remek idők is voltak azok. Ma már mért nem gyártanak ilyen jó műsorokat?

2019. okt. 7. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Talán nem kellene sokaknak a Fideszre szavazniuk, és akkor nem a migránsozás folyna éjjel-nappal a tv csatornákból...
2019. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Azért az kemény, hogy ebből is sikerült a Fideszt kihozni:)
2019. okt. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Nincs rá igény.
2019. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Hülyeség, hogy nincs rá igény. Lenne igény, de az a réteg már a mai világban nem potenciális tévénéző. Ma már nem ugyanaz a tévézés kultúrája, mint régebben, a csatornáknak már se pénze, se igénye, se motivációja, hogy olyan rétegnek készítsenek műsorokat, akiket amúgy sem lehet leültetni a TV elé. Maradnak a nyugdíjasok, akiknek a zömét lehet etetni a politikai propagandákkal (igen, így valóban reális, hogy az előttem szólók felhozták a fideszt...), illetve a nagyon ráérős réteg (finoman fogalmazva).
2019. okt. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!