Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Miért olyan nagy...

Fideszesek! Miért olyan nagy baj számotokra, hogy Karácsony Gergely nem ismeri Budapestet, és nincsenek vezetői képességei? Ő legalább egy szociológiát végzett liberális értelmiségi, tehát ő intellektuálisan felsőbbrendű.

Figyelt kérdés
Ezt így kell gondolni. Ideje lenne mindenkinek meghajolnia a liberális értelmiség intellektusa előtt.
2019. okt. 4. 06:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Feldughatja a felsőbbrendűséget,ha csak egy Gerlice.
2019. okt. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

Budapesten nincs mit ismerni mert egy lepratelep a-tól z-ig. Undórítóbb fövárost keresni az kell az biztos. Egy lepratanya igazi balkán hulladék az egész város. Tarlós előtt is az volt és utána is az marad gondolom.

Szociológia az nem igazi diploma az vicc kategória. Az olyan mintga nem lenne végzettsége.

2019. okt. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Vannak bajok a fejekben.


Lierális, értelmiségi,intelektuális sőt még felsőbbrendű is egyszere.aztabüdös.


Jól be kéne dobni a homoszexuális migránsok közé,egyből nem lenne se kis, se nagy karácsony.


Azután egy éjszaka a hősutcában,meg tiszaburán.


Egyből neonáci lenne belőle.

2019. okt. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Komolyan, ennyire nem ismertek fel egy nyilvánvaló trollkérdést?


Kérdező: én is rühellem Karácsonyt de az egyszerűen szánalmas ahogy rettegtek tőle és minden platformon mocskoljátok.

2019. okt. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Alain Delon ***** válasza:
Nem vagyok fideszes, de szerintem az lehet a baj, hogy nem mond olyanokat, hogy szerinte a metró kigyulladása a Sátán mesterkedése. Pedig minden felelős főpolgármesternek ilyeneket kell mondania.
2019. okt. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig mutogatni kéne neki a fakockát, hogy ezze akarták tönkretenni.
2019. okt. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nem ismeri Bp-et hogyan akarja irányítani ? :O


csak nekem ellentmondás ez?

2019. okt. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most valaki irányítja? Komolyan fontos hogy valaki elmondhassa én vagyok a góré? Ha nem ülne senki abban az el... székben akkor is működne ennyire biztos.
2019. okt. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Karácsony egy felsőbbrendű páva!
2019. okt. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ostoba troll, de legalább vicces volnál de ez sem megy
2019. okt. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!