Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért találják az emberek...

Miért találják az emberek szórakoztatónak azt, ahogyan a (magyar) X-Faktor zsűrije megalázza a jelentkezőket?

Figyelt kérdés

Nem nézem a tévében a műsort, de néha feldob a Youtube egy-egy X-faktoros videót, és akkor belenézek. Őszintén szólva nekem a gyomrom fordul fel attól, ahogyan beszélnek szerencsétlen jelentkezőkkel... Porig alázzák őket, úgy beszélnek velük, mint egy darab szarral, még nekem megy el az élettől, amikor belenézek ebbe a szenny műsorba. Én nem hiszem, hogy ne lehetne normálisan megmondani, ha valakinek nincs tehetsége az énekléshez. Ráadásul a tisztességteljes, (csiszolatlan) tehetségekből is úgy kiverik at életkedvet, hogy azt szörnyű nézni. Itt Tóth Szabina nevű hölgyre gondolok, akinek habár nincs erős, karakteres hangja, ogenis tud énekelni. És ha megnézitek ByeAlex Eurovíziós fellépését, pontosan ugyanolyan karakter nélküli hangka van, és neki volt a legnagyobb szája, amikor szegény nőt elküldték a francba...

Szerencsére sokan nem értenek egyet a zsűri viselkedésével, de akik igen... Miért?! Mi ebben a szórakoztató?


2019. nov. 2. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

a viselkedésük is alávaló, de engem jobban bosszant, hogy tehetségtelen kis senkik, akik azt hiszik, hogy zenészek, sőt, az emberek is azt hiszik, hogy ők zenészek, és adnak a véleményükre, csak mert elejtenek néha 1-1 szakszót, és hamis hangok nélkül tudnak énekelni

fájdalmas látni, hogy ezek elhiszik, hogy tehetségesek, és elhitetik az ostoba emberekkel is

ez még egy babcsíra 22 évestől elnézhető, de b.sszus, a zsűri többi tagja elvileg felnőtt ember..

2 értelmes zsűri volt eddig a tehetségkutatókban, Presser és Puzsér

2019. nov. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Ahogy láthatjuk az első válaszolónál az emberek úgy gondolják, hogy aki szerencsét próbál, valamennyire tud énekelni de az ő szemükben nem számít tehetségesnek és elmegy ilyen műsorokba, az megérdemli az alázást mert... mert remélni? Én se értem miért ne lehetne normálisan hozzászólni a másik emberhez de oké.
2019. nov. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Direkt megnéztem az angol X Factorban hogy nyilvánítják ki a nemtetszésüket a zsűritagokat, és habár Simon Cowell híres arról, hogy mem rejti véka alá a véleményét, még ő is megadja a versenyzőknek a minimális tiszteletet.

Kíváncsi lennék, ha utcán találkoznak azokkal az emberekkel, akiket így megaláznak a színpadon, ott is mernének-e ilyen stílusban beszélni.

És igazuk van azoknak, akik megkérdezik, kik ezek a zsűriben. Bogiról senki nem hallott a műsor előtt, a másik 3 meg mind tehetségkutatókban kezdte, ha jól tudom, szomorú, hogy elfelejtették, honnan is jöttek.

2019. nov. 2. 11:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Bogi is euróvíziós volt.

Egyébként pont azért alázzák meg a jelentkezőket, mert a nézők szórakozónak találják.

2019. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló, te mi a fenéről beszélsz? nem tudsz értelmezni 3 mondatot? olvasd már el mit írtam, mert amit mondasz, azt biztos nem

ne zavarjon, hogy a zsűrit szidtam a kommentemben, nem a versenyzőket...

az alávalónak meg nézd meg, hogy mi a definíciója, ha szerinted ez egy pozitív jelző

2019. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!