Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért ilyen béna az x faktor?

Miért ilyen béna az x faktor?

Figyelt kérdés

Tényleg erre van még igény?

Az emberek tényleg azt hiszik, hogy nincs megrendezve?


Belenéztem a válogatóba. Annyira gáz az egész, hogy százasával jönnek be az emberek akik eljátszák a hülyét egy kis pénzért. Lassan minden 3. ember kötekedik a zsűrivel, beszól nekik, mikrofont dobál, összetör egy hangszert.

Komolyan miért kell ezt ennyire erőltetni? Első alkalommal még mosolygott az ember rajta, 1421323. alkalommal ez már inkább kellemetlen mindenkinek.

45 percet néztem meg belőle. Értékelhető produkciót konkrétan nem láttam.


Miért olyan hülyék sokan, hogy azt hiszik ez igaz?



2018. okt. 31. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Erre van igény ezért ezt nyomatják a tv-be.

Az még annyira nem is gáz hogy sokaknak nem esik le a tantusz hogy az x-faktor meg van rendezve mert egyesek a Barátok Köztöt is valóságosnak vélik.

Már rég nem arról szól a magyar x-faktor hogy tehetségeket keresnek hanem arról hogy minél nagyobb nézettségek érjenek el ilyen-olyan botrányok megrendezésével.

2018. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 veterán vas ***** válasza:
51%

Kérdező!

Talán verték a hátadat lapátnyéllel, hogy kötelező nézni ezt a gagyi baromságot?

/tudod, ha nekem valami nem tetszik, pár perc után továbbkapcsolok, nem hergelem magamat háromnegyed órán át/

2018. okt. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem béna, szerintem jó:)
2018. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!