Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi történt a magyar X faktorra...

Mi történt a magyar X faktorral? Miért nem tudnak normális zsűrit összeállítani?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. A brit vagy amerikai x faktorokat régebben mindig szívesen néztem, úgyhogy kíváncsiságból ebbe is belenéztem, de szóhoz sem jutok. Kik ezek az emberek? Hogyan lehetnek zsűrik, “mentorok” ezek az eurovíziós, egydalos előadók? Ki az a Peti egyáltalán? Nem értem, hogy milyen indíttatásból választanak zsűrinek tapasztalatlanokat, akik egyáltalán nem tudnak semmit hozzáadni egy kezdő előadó munkájához. Hiszen ők is bőven kezdők, hiába adja ki folyamatosan a dalnak nem nevezhető borzadályait a bájalex. Aztán ott van a Bogi is, aki cuki volt az eurovíziós válogatón az tény,de hogy lett belőle mentor?

Régebben még csak csak voltak odavaló alakok, Alföldi, Presser, az Amerikában elismert Little G vagy esetleg Puzsér is. De most mi történik? Miért süllyedt le ennyire a színvonal?


2019. nov. 3. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre van a tömegeknek igénye. És nagyon igazad van.
2019. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert az en korosztalyom imadja (vagy minimum) ismeri oket, es inkabb ulnek le egy olyan musor ele, amiben Gaspar Laci meg a ByeAlex poenkodik, minthogy egy Alfoldit vagy Puzsert lassanak. Alfoldit egyebkent en is nagyon birom.
2019. nov. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Értem, és semmi baj nincs azzal, hogy Byealexékat kedvelitek, mindenki hallgasson azt, amit szeret. De az X faktor arról szól(t), hogy tehetséges előadókat fedezzenek fel, akiket a zsűritagok mentorálnak. Alex, Bogi stb közel sincs még azon a szinten, hogy más kezdők felett bíráskodjanak, érdemben segíteni sem igazán tudjàk őket, így meg semmi értelme a műsornak, kb akárkit behívhattak volna az utcáról zsűrizni. Sajnálom ezt a színvonalcsökkenést.
2019. nov. 3. 19:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezzel en is teljesen egyetertek, ide legalabb 15 ev tapasztalat kene a szakmaban szerintem.
2019. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem is ezzel van a gon, hanem már ezek az eltúlzott mű elemek, hogy fetrengenek a földön, úgy buliznak meg stb ökörködés.
2019. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért mert gagyi az egész mûsor. Ez az ország túl kicsi ahhoz, hogy évente felfedezzenek 10 kiváló énekest, ezért folyamatosan romlik a színvonal versenyzõk és zsûri viszonylatban egyaránt.

Ezt, akiknek egy csöpp esze és tehetsége van a szakmában már rég belátta és egyszerûen ciki lenne nekik bevállalni a szereplést ilyen mûsorban. Rangon aluli az egész.

2019. nov. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most őszintén, miféle magasságokat vársz te egy olyan semmivé lett országtól, aminek már a vécékefét is külföldről kell importálnia, különben szarni se tudna... Mit mondjak, ha így nézzük, ezek az X-faktorosok még egész szépen betöltik a szombat estédet.
2019. nov. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert senki nem a szakmailag megfogalmazott kritikákra kíváncsi, hanem arra, ahogy hülyéskednek vagy civakodnak. Ne legyünk álszentek, egy fiatal zsűri szórakoztat, nem a Presser vagy Alföldi-féle megmondás. Egyszerűen az már lecsengett, és túl unalmas lenne. Nem kell ezt az egészet olyan komolyan venni.
2019. nov. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Mert aztán Puzsér olyan nagy szakmabeli...
2019. nov. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak példaként hoztam fel. Lehet nem szeretni, de azt be kell látni, hogy amikor zsűrizett, teljesen jó meglátásai voltak és mindenképp jobb az ízlése, mint a Bájalexnek, aki májkül korszról “énekel”/“rappel” vagy mittudomén, vergődik.
2019. nov. 12. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!