Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek Anti bácsi az...

Szerintetek Anti bácsi az X-faktorba való?

Figyelt kérdés

2019. nov. 10. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem igen, legalább nem az egyforma "előadók" vannak csak tolva előre. Anti bácsi egy színfolt, aki annyira magára tudja vonni a figyelmet, hogy rezzenéstelenül nézi mindenki, beszippant.

Eddig minden produkciójával megsiratott. Sokkal jobban kell egy ilyen Anti-bácsi a műsorba, mint egy sokadik egyszezonos popsztár!

2019. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Engem pl nem szippantott be, én untam.

Abba gondoltam bele, hogy őt hívják-e majd az ország másik végére falunapokra, fesztiválokra, rendezvényekre, és el fog-e menni. El tud-e menni?

Nem hiszem...

Igény hol van ilyesmire? Ül és gitározgat meg lassú nótákat énekel. Nem nagyon tudok erre reális igényt elképzelni. Ő meg pörögni nem fog, ebben szinte biztos vagyok.

Ha nem falunap, akkor komolyabb: meg fog tudni valaha tölteni egy rendezvénytermet, egész estés koncertet adni, mint pl egy Rúzsa Magdi?

Egydalos sztárocskára valóban nincs igény, ha ennyiben kimerül. De ez sokkal több ennél. Ők eladhatók, és a kereskedelmi tévéknek maguknak kell kitermelni a következő adag celebet, mert tele van a műsorterv saját gyártású szórakoztató műsorral, és lassan már nincs ember, aki bevállalja ezeket.

Megy a főzős műsor, a csináljunk hülyét magunkból műsor, a táncos műsor, stb, és én már lassan az összes szereplőnél megkérdezem, hogy "Ez ki?".

Komoly ember nem vállalja el, de ezek a feltörekvő celebecskék igen. Ilyeneket kell létrehozni.

Anti bácsi be fog öltözni neonzöld ruhába, hogy ha rosszul válaszol egy kérdésre, a fejére borítsanak egy vödör zöld trutyit? Nem.

Zrdoba Patrik be fog öltözni? Be!

Tele van a bulvár ezekkel.

Tolvai Reniek egy dalát sem tudom megnevezni, de a melleivel minden héten szerepel.

Nem csak az X-faktorra kell gondolni. Csekély értelmű emberekről csinálnak műsort, akik utána pénzért bármire képesek. Lásd Luxus vivikét. Kell a pénz, ott van mindenhol. Teljesítmény nincs mögötte, de magamutogatásai miatt már ismerik a nevét, ennyi elég is, hogy hívják ide-oda.

Anti bácsival semmit nem fogsz tudni eladni.

2019. nov. 11. 18:48
 3/13 anonim válasza:
100%
Szerintem nem oda való. Félre értés ne essék, mert jópofa szimpatikus az öreg, de akiket kiejtettek eddig 10000szer tehetségesebbek, ügyesebbek voltak mint ő. Amit ő képvisel, az tök jó arra, hogy otthon, családi körben koncertezzen az unokáknak, szép is jó is, de ez a műsor elvileg ennél többről szól. Most tegyük félre azt, amit írsz, hogy celebeket gyártanak, ez igaz lehet de most jelenleg azt kellene nézni kinek van jobb hangja és előadói tehetsége.
2019. nov. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a lényeg, amit írsz, kérdező, Anti bácsit nem is kell megváltoztatni, ő nem egy csinált tucatsztár, amilyen bárki lehet. A maga egyszerűségével "varázsolja el" a nézőket. Ismételni tudom magam, igenis egy színfolt.
2019. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az a lényeg, hogy ad-e egész estés koncertet. Nem csak az szerepelhet a műsorban, aki majd zenei karriert fog indítani, megnyerni nyilván nem fogja. Szívesebben nézem az ő produkcióját, mint valamelyik énekelni tudó de beképzelt sztárpalántának. Maximálisan megvan benne a tisztelet és az alázat. Vegyük például a Tibit. Hiába van nagyon jó és tiszta hangja, de semmi alázat nincs benne, és egy értelmes mondatot nem tud elmondani. Szerintem meg ő nem való a tvbe. Alázatból 0!
2019. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Teljesen egyet értek ezzel.

Az öregben van alázat, a kissrácban semmi.

Pontosan erről írtam egy másik kérdésnél, épp pár perce, és csak utána olvastam ezt.

Az is tény, hogy a bácsi más, és ez lehet egy színfolt egyeseknek. Én nem bánom, ha nem ugyanolyan minden előadás, mert az tényleg unalmas.

De azt gondolom, ez a műsőr arról szól, hogy felfedezzenek olyan embereket, akik ebből akarnak megélni, akiknek ez az álmuk, akik később előadóművészek lesznek.

Vagy a fene tudja... lehet már csak én akarom ezt belelátni, és nincs ennek semmiféle társadalmi mondanivalója.

Végülis kereskedelmi tévé, az a cél, hogy leültesse az embereket a képernyő elé, minél többet, mert ha sokan nézik, akkor magas a reklámbevétel. És akkor nézik sokan, ha ki tudják kapcsolni az agyukat, nem kell gondolkodni, lehet rajta csámcsogni. Ennyi. Pénz befolyik, a későbbiek meg már nem rajtuk múlnak, vagyis őket nem érdekli, befut-e az illető, teljesül-e a vágya.

2019. nov. 12. 17:51
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nagyon igazad van. Nem az a fontos, hogy tehetséges embereknek beindítsák a karrierjét, hanem az a bevétel, ami 1-1 műsor alkalmával befolyik. Senkit nem érdekel, mi lesz utána az előadóval. Meg annyian vannak már, hogy bőven több a kínálat mint a kereslet, a legtöbbjük pedig tényleg csak "falunapos" fellépő lesz, vagy az sem. Nincs szüksége az országnak ennyi előadóra, mint amennyit termel évről-évre, de jó pénz van a műsorokból, az emberek pedig nézik. Végülis mindenki jól jár.
2019. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem egy olyan nagyvonalú(?) műsor ahová ne illene, sok olyan fiatal jut be aki sokaknak unalmas. Anti bácsi szerethető, valahogy kivált valamit az emberekből, nem véletlen hogy 5-7000 reakciót kap a szoc médiákon. Ha nem izgulja túl, szerintem sok jó pillanatot fog okozni. Én várom. :)
2019. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem oda való volt. Nyilván mást képvisel, mint a fiatalok. Nem is lehet tőle bizonyos dolgokat elvárni. De amit csinál, azt nagyon jól csinálja a maga határain belül. Nekem emberileg is nagyon szimpatikusak a nyilatkozata. Azt lehetett sejteni, hogy nem ő fogja megnyerni, de megérdemelten volt ott. És ami a legmegdöbbentőbb, hogy mind ezt 70 évesen: kiáll egy szinpadra a fiatalok közé. Én ezt nagyon becsülöm benne, le a kalappal!
2019. nov. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szerintem az első adás bebizonyítottam, hogy nem volt odavaló.

Aki oda való, az nem esik ki egyből, mert van akkora tábor, aki szereti, hogy bent tartja.

Neki nem volt.

Tény, hogy kedves öreg bácsi, de aki egy sms-t sem küld el rá, az később sem költene egy koncertre vagy egy akármiylen rendezvényre, CD-re (adnak még ki CD-t egyáltalán? :O ), szóval egész egyszerűen csak azért került be, mert a története meghatotta az embereket.

Nem volt benne több, ha lett volna, akkor kíváncsiak lettek volna rá hétről hétre.

De szerintem ő ezzel is boldog, és ez a lényeg.

2019. nov. 17. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!