Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Bleachban Ichigo és Rukia...

A Bleachban Ichigo és Rukia szerelmesek egymásba?

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 19:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj.

Ugyebár a Bleach műfaja shounen (fiús,fiúknak szól),

de mostanában elkezdtek keveredni a műfajok és az ilyen shounen művekben is találhatunk shoujo (lányos, lányoknak szóló) részleteket.

Biztosat nem tudhatok ezzel kapcsolatban, csak annyit:

Renji szerelmes Rukyába, együtt nőttek fel.

Orihime szerelmes Ichigóba, fogalmam sincs hogy miért..xD


És ezt az Ichigo-Rukya dolgot..

Szerintem nem.

De nem akarom elvenni a kevded, hiszen mint mondtam: nem lehetünk ebben biztosak.. ;)

2009. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
én icchigo mellé oan valakit kézelnék el mint például Hiyori (Sarugaki) a vaizard kiscsaj:D de gondoljon mindenki amit akarxD
2010. jan. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem nem szerelmesek, ennek az animének nem olyan a műfaja. Szerintem ezekről nem is fog sok kiderülni, akiről tudjuk hogy szerelmes az egyedül Orihime mert azt nyíltan kimondják.
2010. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
én arra lennék kiváncsi ha ez való életbe játszódna akkor hogy a faszba birná ki ichigo hogy ne sityi sutyizzon valakivel
2010. máj. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Jaja xD
2010. jún. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Attól hogy shounen még lehetne benne szerelmi szál, csak nem kiemelve vagy nem arra téve a hangsúlyt. Most komolyan, ott van kb. 30-40 karakter lányok-fiúk vegyesen és senki nem érez senki iránt semmit, csak oltári nagy haverok.XD Ott van pl: Dragon Ball, Yu yu Hakusho egyértelműen shounen-nek, mégse fogadtak a karakterek cölibátust.


A fő kérdésre a válaszom:

Kötve hiszem. Ichigo inkább Inoue-val fog összejönni, erre sokkal több jel utal. Rukia meg valószínüleg Renji-vel (de azon se csodálkoznék, ha Byakuya-val) Természetesen ez csak abban az esetben áll, ha egyáltalán bárki is összejön bárkivel.

2010. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

nem csak Himéről tudni h szerelmes az a vörös hajú szemüveges csaj az osztálytársuk az szerelmes Orihimébe nem????

am nem igen hiszem h lesz benne ilyen 'szerelmi szál' ,de sztem jó lenne ha lenne mondjuk Tatsuki össze illene Ichi-vel vagy Renji Ichi-vel( nem vok yaoi fan [csak kicsit])

2010. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én éretlennek tartom Ichigót a dologhoz, Inoue fogalmam sincs, mit szeret benne. Kurosaki csak aggódik a nőnemű karakterek iránt, mert azt hiszi, saját magukat nem képesek megvédeni. Rukia nem tudom, mit érez.

(Ezen a Renji-Ichigón meglepődtem, hát fura lenne, pedig yaoi-párti vagyok.:P)

2010. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Szerintem Ichigo meg Rukia összeillenek, plusz orihime egy kalap szar. Nem bírja megvédeni magát meg semmi, és idegesítő is. Rukia meg az elején bekapcsolódik, és szerintem ő Ichigóval szimpatizál. Van egy olyan rész hogy "egy olyan akiben az első pillanattól biztam" ez egy részletecske a dumából. Rukia mondja. Ichigo senkibe nem szerelmes, Orihiméről nem is tudja hogy ő belé szerelmes. És szentem hihetetlenül idegesítő Orihime. Nem is értem hogy mér kellett beletenni. Remélem hogy Rukia Ichigoval jön össze.
2010. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
sajna mint a mmorpg játékokba nekik is kell healer arra jó a nyámnyila orihime. Harcos a maradék nép kb x) Szal kell orihime csak más lenne a viselkedése az jobb lenne max akkor változna meg ha ichigó fejbe baszná egy ásóval xD
2010. okt. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!