Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Bleachban Ichigo és Rukia...

A Bleachban Ichigo és Rukia szerelmesek egymásba?

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 19:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy nézője ennek a történetnek. De ez már most undorítóan hangzik: "Rukia meg valószínüleg Renji-vel (de azon se csodálkoznék, ha Byakuya-val)" Miért kellene két megtermett 180 feletti férfinak egy gyerek méretú lány? Az a Rukia olyan mint egy kisiskolás...
2011. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát remélem h szerelmesek ! A ... Orihime ...-ra idegesítő, csak azért rajzolták nagymellűre, hogy a fiúknak legyen valami ,,jó" benne, hogy eltudják fogadni h Ichigo Orihimével jön össze! Talán...

De inkább Rukiával kéne összejönnie !!! Sztem sokkal jobban összeillenek...

2012. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Szerintem Ichigo és Rukia összeillenek és igazán be valhatnák egymásnak az érzelmeiket.
2013. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 zitzy93 válasza:
Szerintem biztos, hogy éreznek egymás iránt valamit.Az kiderül, hogy Rukia Renji iránt nem érez semmit. Orichime meg rohadtul irritáló karakter,egyáltalán nem illik Ichigo karakteréhez, Rukia viszont teljesen passzol hozzá (legalábbis szerintem)
2013. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
25%

szerintem így passzolnak a szereplők: :)

Rukia-Renji

Orihime. Ulquiorra

Ichigo-Nel

Yoruichi- Urahara

Rangiku-Gin

Toshiro-Hinamori

:))) :3 ♥

2014. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Engem is rohadtul idegesit orihime ugyhogy ha már ichigo összejön valakivel akkor az legyen inkább rukia. Orihime meg találjon magának valami palit akit ichigo kivételesen nem öl meg.Az majd megvédi és annak rinyálhat amennyit akar
2016. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!