Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen a UPC-s internet, és...

Milyen a UPC-s internet, és úgy alapvetően milyen ez a szolgáltató?

Figyelt kérdés

Gondolkozom, hogy váltok UPC-re, és érdekelne, hogy milyen az internet minősége (stabil, vagy gyakran elmegy), és milyen a tv (ugyanez érdekelne, elmegy-e az adás, és kiírja-e a tv fél óránként, hogy "nincs jel").


Légyszi, ne intézzétek el annyival, hogy szr, fejtsétek ki, tényleg érdekelnének a tapasztalatok. Ja, és tudom, hogy a Digi a csúcs mindenkinek, de pls ne beszéljetek rá, ott nincs ID.


2019. dec. 3. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Ahol én laktam, hetente legalább egyszer (de inkább többször) volt hiba, olyankor se net, se tv, se vezetékes telefon egy-két órán át. Már a hócipőm tele volt, hogy amikor hazaérek melóból, bekapcsolok mindent és sehol semmi. Felhívni őket szinte lehetetlen, mert azzal kezdik, hogy túlterheltek a vonalak. Ha mégis felveszik, érdemi információval nem tudnak szolgálni. Várjak a csodára... Ilyet más szolgáltatók (tapasztalatom alapján) nem engednek meg maguknak.

A számlázásuk meg kész vicc, már rég lemondtam az előfizetést, kifizettem minden sarat és még mindig jönnek érdekes számlák a régi címemre, de volt, hogy telefonon hívtak egy szerintük kifizetetlen számla miatt (nem volt igaz, de ha bedőltem volna, biztosan nem fizetik vissza..).

Arról már nem is beszélve, hogy amikor bevezették a Digit, régi UPC-s ügyfélként többször érdeklődtem, hogy tudnak-e olcsóbb csomagot ajánlani (horror áron volt), de nem, persze nem (max. az új ügyfeleknek). Amikor végül lemondtam, rögtön ajánlottak volna olcsóbbat, de akkor már nem kértem belőle.

Nekem egyetlen előnye a műsorvisszanéző funkció volt, ezt leszámítva jót sajnos nem tudok mondani róluk.

2019. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!