Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kocsmákban, ahol van tv...

Kocsmákban, ahol van tv melyik adások vannak a leggyakrabban nézve?

Figyelt kérdés
Milyen műholdas tv-t ajánlotok egy kocsmába? És milyen erősségű internetet?

2018. máj. 22. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Kivétel nélkül én eddig mindig csak sport adót láttam. Ha ajánlanom kéne, akkor digi, hisz 3 plusz sportadójuk van. Internet nem is feltétlen szükséges, de ha szeretnél, akkor inkább lassabbat javaslok, a gyors felesleges, nem videót nézni, letölteni mennek oda.
2018. máj. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Zene és sport. Diákként dolgoztam kocsmában 2 évig, ott szinte csak fiatalok, 15-40-es korosztály volt jelen, nappal sportot, este zenét akartak. Csak tedd el a távirányítót, mert harcolni fognak érte, mint otthon😀. Esetleg tip-mixes újságot meg tollat tehetsz egy tv-hez közeli asztalra vagy a pultra, az majd csalogatja őket.
2018. máj. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én ezekhez a technikai dolgokhoz nem igazán értek, a 19 éves fiam fog ott dolgozni (úgy akartam, hogy 2 munkás lenne, egyik nap egyik másik nap a másik, de a fiam mondta hogy egyedül is bírni fogja).


Internet és wifi az kellene, mert a fiatalabb korosztályt ahogy elnézem mindig csak a telefont nyomkodják, meg a gyerek olyan TV-t akar, amiben van Youtube, az esti/éjjeli bulikhoz kell a zene (ezt a részét majd a fiam intézi).


A Digi ajánlatát ahogy nézem ez jó is lesz, van egypár sport adójuk és zenecsatornák is vannak.

2018. máj. 23. 11:04
 4/4 anonim ***** válasza:
az egész korcsmárdosi egy nagy bukás manapság
2018. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!