Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hol/hogyan tudom vissza nézni...

Hol/hogyan tudom vissza nézni az X Faktort?

Figyelt kérdés

Külföldön élek.

Szeretném megnézni a 9.évadot, de nem tudom. Az RTL MOST folyamatosan le van zárolva, és valami kódót kér tőlem. Hogyan tudnám megoldani a helyzetet?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. dec. 17. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Milyen kód? Facebook vagy Google fiókkal kell belépni.
2019. dec. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, de utána egyből kér valami kódót, amit a szolgáltatomnál kell elkérni vagy mi.

Te minden videót végig tudsz nézni?

Mert nekem néhánynál kis lakat van.

2019. dec. 17. 15:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az RTL bevezetett egy RTL Most+ szolgáltatást, ami prémium tartalmat és hosszabb visszanézhetőséget ad. Szóval, ha nincs aktiválva ez a szolgáltatás, akkor minden műsornak csak az utolsó epizódját nézheted vissza és azt is csak X napig. (1 hét azt hiszem.) Ha jelenleg előfizető vagy a Telenor MyTV vagy pedig a UPC tv valamelyik csomagjára, akkor a szolgáltatódtól tudod igényelni a kódot. De mivel írtad, hogy külföldön élsz, (gondolom ott nincs egyik szolgáltató sem) így neked ez nem kivitelezhető sajnos. Maximum, ha van olyan Magyarországi ismerősöd, aki használja és ő megadja az RTL Most fiókjának belépési adatait.
2019. dec. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tötsd le,Ncore-on fent vann.
2019. dec. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Letöltöttem nCoreról. Köszönöm a válaszokat!
2019. dec. 17. 20:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sorozatbarat
2019. dec. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!