Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyennek találjátok az új...

Milyennek találjátok az új "Legyen Ön is milliomos"t, Gundel Takács Gábor vezetésével?

Figyelt kérdés
2019. jan. 22. 21:39
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Természetesen csak azok válasza érdekel, akik követik a műsort!

Aki nem nézi, az ne írja ide, hogy "nem szoktam nézni."!

Köszönöm!

2019. jan. 22. 21:43
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem sokszor túlzásba viszi a segítséget. Vágó is segített sokat régen, de egyrészt szerintem ennél jóval kevesebbet, ráadásul azt a kevesebbet is sokkal finomabban. Gundel nagyon sokszor szinte szó szerint a szájába adja a megoldást a játékosnak.
2019. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm!

Azért érdekel, mert ez egy nagyon hasznos, és néptanító műsor volt régen, én viszont egy ideje nem nézek tévét, a média mérhetetlen eligénytelenedése, és egyre agresszívabb népbutítása miatt.

Ezek szerint nem érdemes újra elővennem a tévét.

Gondolom, már csak a címe az, ami régen volt.

2019. jan. 22. 22:35
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

És ezt a konklúziót a válaszom mely részéből szűrted le?


A játék teljes mértékig ugyanaz, semmi nem változott, kivéve a műsorvezetőt, illetve a nyereménylépcső picit magasabb (de a maximum továbbra is 40M).


Én csak annyit mondtam, hogy Gundel egy picivel segítőkészebb, de ettől a játék még ugyanaz. De ha a segítőkészség a problémád, azt meg igazából meg lehet védeni azzal, hogy a kérdések is nehezebbek, szóval a kettő kiegyenlíti egymást. Régen kifejezetten ritka volt, hogy valaki az első szakaszban segítséget használt, most pedig egészen gyakori. A 2. garantált összegig is jóval kevesebb ember jut el, mint régen.


Szóval nem igazán tudom, hogy egyetlen egy kritikából, ami a MŰSORVEZETŐT érinti, hogyan sikerült leszűrnöd azt, hogy igénytelen maga a játék. Értem én, hogy a köztévé manapság szar, én sem nézek igazából sporton kívül semmit már sok sok éve, de attól ok nélkül még nem kell leugatni valamit, ha egy percet nem láttál belőle.

2019. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Jól vezeti de igazán megpróbálhattak volna egy női műsorvezetőt tenni a műsorba, nem értem miért mindig a férfiak vezetnek műveltségi vetélkedőket Magyarországon. Le vagyunk maradva pár évtizeddel a nyugattól.
2019. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez fura,én pont úgy vettem észre,hogy kevésbé segítőkész,sőt olykor kicsit bunkóbb is. Mikor nagyban izgul a játékos,azok a "vicces" beszólások nem tudnak viccesek lenni. Ezen kívül amúgy bírom az adásokat meg őt is,csak néha olyan cringe
2019. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a stílus nem feltétlenül megfelelő, de ha elkezd valamin poénkodni, amit mondasz, akkor azért elég egyértelmű, hogy nem jó a gondolatmeneted és ez nagy segítség.
2019. jan. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Első válastoló!


Azért, mert te nem szoktál a sorok között olvasni, még nem jelenti azt, hogy mások is olyan felszínesek, mint te.

Elég sokat le tudtam szűrni, mivel azt írtad, szinte a játékos szájába rágja a választ, és mivel ismerem Gundel- Takács gunyoros stílusát, így el tudom képzelni a műsor hangulatát és teljesen jók voltak a sejtéseim, mert ezt olyan válaszolók is állítják itt, akik viszont nézik a műsort.

Szóval, nem értem miért kell "beugatni" csak azért, mert valaki félmondatokból is képes reálisan következtetni.

2019. jan. 23. 20:54
 9/18 kokomfitty ***** válasza:
61%

Gundi intelligens vidám műsorvezető, sokkal nézhetőbb mint Vágó aki a modorossága mögött mérhetetlenül öntelt, bár valóban sokat tudó, kiváló memóriájú ember, de véges intelligenciával és maximum a saját környezetében egyedülálló.

A műsor színvonalát inkább a játékosok határozzák meg. 250e-ig olyan minimál kérdések vannak, hogy a műsorvezető azért igyekszik sokszor egész feltűnően minden tőle telhetőt megtenni, hogy elkerülje a játékos lebőgését. Kifejezetten lesujtó, amikor valaki műveltségi vetélkedőn a női hangra mond baritont, a Nílusról nem tudja, melyik égtáj felé folyik (már általános felső tagozatban karó)... stb.

2019. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Arra már én se emlékszem hogy a Nílus merre folyik. Az iskolában szerzett tudás nem marad meg örökre, ahogy öregszik az ember úgy felejt.
2019. jan. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!