Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki leirná röviden, hogy...

Valaki leirná röviden, hogy miről szól az exatlon?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy a suliba elő kell 6an adnunk az exatlont, de ez bonyolult úgyhogy legyen elég ennyi. Mindenki nézi rajtam kívül az exatlont de én még életemben nem láttam egy részt se. Időm nincs hogy megnézzem. Beszéltek itt nekem bajnokokról meg kihívókról én meg bólogatok mint egy hülye. Röviden össze tudná valaki foglalni? Interneten nem nagyon találtam a lényegét.

2020. febr. 3. 18:03
 1/3 Cute_Psychopata ***** válasza:
63%
Az egyik fél a "bajnokok" abba a csapatba olyanok kerülnek akik nyertek már bajnokságot. A kihívők csapatába meg átlagos sportos emberek. A lényeg hogy a két csapat versenyzik. Ennyi a lényeg
2020. febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ügyességi és néha logikai részekkel megtoldott akadálypályákon versenyeznek egyesével, fiú-fiú ellen, lány-lány ellen. Vannak fontosabb napok, mikor a bent maradásért küzdenek, az alulmaradt csapatból két ember párbajozik. Ez általában a leggyengébben teljesítő játékos és az ellenfelét pedig a csapat legjobban teljesítő játékosa választja. Vannak napok mikor medálokért küzdenek. Ezek felhasználhatóak a párbajoknál, plusz életet jelentenek. Illetve vannak napok mikor tárgyi/élmény nyereményért küzdenek (edző felszerelés, kirándulás, éttermi vacsora, stb.) A végén pedig csak 1 marad aki nyer. Bár a mostani évadban elvileg bevezették, hogy 2 nyertes (1 lány, 1 fiú) lesz.


Egyébként azokat is nyugodtan kérdezheted, akikkel együtt csinálod az előadást, még ha nem is érted, max elmondják mikor mit kell csinálnod.

2020. febr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2020. febr. 3. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!