Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az idei Exatlon Hungary-ban...

Az idei Exatlon Hungary-ban ki a legszimpatikusabb versenyződ/versenyzőtök?

Figyelt kérdés
Nekem a idén a Bajnokok sokkal szimpatikusabbak egytől-egyig, szerények, jó játékosok. Tavaly pont fordítva volt, a Kihívóknak szurkoltam. Nálam sorrendben: Brigi, Gabi, Szandra, Bogi (Kihívó), fiúknál Zsolt, Zozó, Szilveszter, Dani, Flóri (Kihívó). Kíváncsi vagyok, ti hogy látjátok, akik figyelemmel kísérik a versenyt.

2020. jan. 18. 13:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
Nekem tavaly a Bajnok csapat volt a szimpatikusabb, ahogy idén is. Tisztelettel állnak az ellenfélhez, egy rosszul sikerült futam után nem a másikban keresik a hibát, nincs ujjal mutogatás. Mivel az elején tart még a műsor, így az egyik legfontosabb tényezőt, a csapategységet is jobban fenntartják a pirosak, a feszültséget pedig nem a csapattársakon vezetik le. Zsolti a legszimpatikusabb játékos, a többieket nem tudom sorrendbe állítani, mert nem minden részt láttam:)
2020. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Egyetértek.
2020. jan. 18. 15:18
 3/35 anonim válasza:
100%
Bajnokok ❤️🔴🚩
2020. jan. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
23%

Mi itthon tavaly a Bajnokoknak szurkoltunk, szimpik voltak, a Kihívók viszont annyira primitívek voltak, főleg azt az állat Mischinger meg az a sz#rkeverő Hanna - iszonyatosan rühelltük Őket, a vége felé ahogy fejlődött, Jodes is kezdett már olyan nagyképű lenni! Kata volt az egyetlen kivétel, nem csak ügyes és gyors, de az egyetlen kihívó, aki normálisan tudott viselkedni, Ő méltán érdemelte meg a végső győzelmet!

Az idei Bajnokok is jófejek, csak a legtöbbjük ismeretlen és kezdetben nagyon gyengén teljesítettek! Az idei Kihívók pedig nem csak teljesítményben jók, hanem sokkal kultúráltabban tudnak viselkedni, idén Nekik szurkolunk! Nekem például Dorka a személyes kedvencem, egyrészt nagyon szép csajszi (főleg arcra helyes 😉), másrészt szerintem mindenkit nagyon meglepett, nagyon fiatal kora ellenére rendkívül gyors és ügyes, pár hét után most már egyáltalán nem meglepő, hogy Neki a legjobb a statisztikája a Kihívók közül! De azért a többiek is nagyon jók, nem tudnék mégvalakit kiemelni!

2020. jan. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
95%
Én Zozo miatt kezdtem nézni, a többieket nem ismertem, de szerintem a bajnokok közül mindenki jófej. A kihívók viselkedése és a hozzáállásuk nem szimpi.
2020. jan. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is Zsolt az aki nagyon szimpatikus. Nagyon szerény, alázatos. Mindig szépen, korrekten is nyilatkozik. A pályán nagyon ügyes, és ha hibázik is, nem mondja, hogy a szerencse, szél meg mit tudom én kifogások. Elemzi hol rontotta el, és próbál javítani.

Illetve még Szilveszter is kedvelem. Ahhoz képest, hogy 49 éves bírja a tempót a huszonévesekkel. Pontok, futamok szempontjából nem ő a legjobb a csapatba de szerintem abszolút ő fogja össze őket.

2020. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
91%

Az én sorrendem:

Lányok:Gabi,Brigi,Viki,Szandi/Enikő,Bogi,Alexa

Fiúk:Zsolt/Zozo,Dávid,Zalán,Flóri,Adu Laci (Dave-vel egyelőre nem tudok mit kezdeni)

Amúgy Szilveszter volt az első, amíg ki nem esett :(

2020. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
93%
És természetesen hajrá bajnokok!
2020. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
52%

Jézusom 4/8-as, hogy te mekkora egy kretén vagy. Tavaly pont Mischinger Péter és Hanna voltak a legnormálisabbak, és úgy en bloc a kékek, idén meg pont inkább a pirosak a jobbak, főleg Zozó és Gabi.


Gondolom te valami salgótarjáni proli lehetsz, ezért kedveled a hülyéket. :)

2020. jan. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
61%

Tévedsz, közelében sem vagyok Salgótarjánnak, életemben egyszer jártam csak ott, tősgyökeres Fejér megyei vagyok, de amúgy elég szégyen, ha valakit a lakhelye alapján ítélsz meg!

Nem azt mondtam, hogy a mostani pirosak rosszak, csak egyrészt legtöbbször gyengébben teljesítenek a kékeknél, és még a tavalyi pirosaknál is, másrészt nem annyira ismertek!

És még én vagyok a kretén, mikor Te állítod azt, hogy Mischinger és Hanna voltak a legnormálisabbak???! Röhögnöm kell!

Mischinger minden egyes győzelménél mellkasára vágta az öklét, és hozzá az az ordítás - tisztára primitív barbár viselkedés, mint ha egy gorilla szabadult volna ki az állatkertből! Na meg interjúknál az a nagyképű taktikázás...

Hanna meg azon volt felháborodva, hogy állandóan kibeszélik a háta mögött, meg áskálódnak ellene, Ő viszont soha nem csinálna ilyet. Kac kac. Nem-e??? Pont hogy Ő kezdte így, a többiektől csak visszakapta!

Nem tudom, hogy téged hogyan neveltek, ha szerinted ilyen a normális viselkedés?! 🤨

2020. jan. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!