Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is elnyomják...

Szerintetek is elnyomják Dancsó Pétert az "Álarcos énekes" című műsorban?

Figyelt kérdés
Dancsó Péter, aki nem tudná, a magyar YouTube forradalmasítója ill. A magyar Youtube legismertebb személye. Viszont az említett műsorban elég sokat cukkolják a zsűri társai. Látszott rajta, hogy sokszor meg van sértődve, én még attól is féltem, hogy sírva fakad. Szerintetek miér ilyen kemények vele a többiek ill. Miért mondják sokan, hogy nincs semmi keresni valója a műsorban?

2020. febr. 10. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Azt a kis divatnácit azért hívták meg hogy lejárassák. Itt most nem ő vágja az adást, ki is derül milyen kis senki.
2020. febr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Nekem az jön le, hogy mérhetetlenül egyszerű és tájékozatlan a srác. És mielőtt bárki bevédené, NEM, nem ezt játssza, tényleg ilyen.


Ahogy az első írta, ha nem ő írja a forgatókönyvet és nem ő a vágó és rendező akkor ez kibukik.

2020. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Igen, nagyon is

Szegenyt mar sajnaltam is pottyet a vege fele, abszolut nem oda valo

A tobbiek kb. kikezdik meg alazzak

Mostanaban amugy sincsenek olyan jo videoi mint regen, kivancsi voltam hogy itt is olyan poengyaros lesz -e, de beigazolodott a gyanum, hogy hetekig gondolkodhat a poenokon, szovegeken, mert spontan kicsit sem volt a helyzet magaslatan

2020. febr. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindenkinek való a TV. De van az a pénz...
2020. febr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

Lehet neki is visitania meg sikongatnia kellene, mint annak a reteg nőnkek ott mellette. Komolyan mondom, fáj tőle a fejem, vonyít, mint a fába szorult féreg, és ahogy produkálja magát... Fú bazzeg, rágondolok, minden bajom van.

Laci meg Balázs már régi motorosok, szerintem az ő viselkedésükkel nincs is baj. De az a nő... beszopta magát az RTL-be, egyszerűen pofám vágnám, hogy kussoljon már.

Na most ezek között mit vártok, mit csináljon Péterünk? Hogy tudna akár egy poént is bedobni, ha közben az asztalra élvez mellette ez az erdélyi piicsa, Balázs meg (bár őt szeretem) ledominálja a műsort? Gáspár Laci még a nevét se bírta megjegyezni, csoda, hogy ezt a részt nem vették újra, nem vágták ki, mert ez mondjuk atomciki.

Mondjuk én is több megnyilvánulást vártam DP-től, de szerintem az van, hogy ő még nem mer beszólni ezeknek, nem akar a színfalak mögött rosszba lenni senkivel, meg hát mégis hogy bökje oldalba az erdélyi barbibabát, hogy vegye már takarékra magát, miközben a csávója a műsorvezető? Belterjes szar az egész, de azért valami paródiavideót várnék, ahol most az "akasztják a hóhért" helyzet állna fenn, Dancsót (és társait) parodizálná ki valaki Dancsó-stílusban :D

Linkeljétek, ha közben már megszületett egy ilyen.

2020. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Valóban, én is azt vártam, hogy majd biztos lesznek jó poénjai, de nem igazán, eléggé csendbe volt, de a műsort illetően voltak jó ötletei.

Most nem akarom a Dancsót bevédeni, de az ő világa a Youtube, valamilyen szinten mégiscsak más, mint egy TV-s showműsor. A másik dolog meg, amit előttem is mondtak, hogy Balázs, Laci már régi motorosok, már van ebbe rutinjuk. Dancsót sem az utcáról hívták be, de az amit ő képvisel az nem ez amit a többiek, egyszerűen más kategóriában otthonosabb. Ennyi.

Nekem az Adél az elviselhetetlenebb, kicsit erőlteti már a vicceit meg úgy saját magát is.

2020. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon béna volt szerencsétlen. Alig jutott szóhoz (hát igen, a TV-ben spontánnak kell lenni), de amikor meg megszólalt, akkor meg inkább ne tette volna.
2020. febr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

"Lehet neki is visitania meg sikongatnia kellene, mint annak a reteg nőnkek ott mellette." Ohh szokott ő visongani, volt szerencsém élőben találkozni vele, olyan mintha mentálisan beteg lenne. Idétlen.

Pár régi cucca tetszett, de csak kijött milyen arc valójában. A nagyon szerény humoros srác ja.

Nem mertem megnézni a műsort, pedig kíváncsi lettem volna rá, de ezek után nem is fogom.

2020. febr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Egy vizihullában több humor van mint a dancsókában,a videókban is csak drogos belpestit szimulál(?) meg béna zenéket "elemez„.
2020. febr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért a többiek mellette nagyon régóta tévéznek, ebbe is bele kell szokni

Dancsó nincs hozzászokva ehhez a légkörhöz

2020. febr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!