Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik napokon, hánykor lesz...

Melyik napokon, hánykor lesz a "sztárban sztár leszek" műsor? Sehol sem találom ☹️

Figyelt kérdés

Egyébként mi a veleményetek arról, hogy most nem színészek/énekesek, hanem átlag emberek mennek oda?

Mert szerintem jobb volt a korábbi verzió.

Köszi :)



2019. máj. 21. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Én úgy gondolom, hogy mint eddig is, vasárnaponként.



Én kiütést kaptam tőle. Az első széria néhány adását még elviseltem, de számomra egyre elviselhetetlenebb lett. Főleg attól, amikor férfiből nőt, nőből férfit csináltak. Volt néhány érdekes produkció, de az egész nézhetetlen számomra. Elfogadom, ha másnak tetszik, de nem értem.

Ez az új ötletükhöz nézetem szerint alkoholmérgezés-közeli állapot kell, ha valaki ezen szórakozna.

2019. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyetértek, nekem sem tetszenek a mostaniak, de minden szériának az első két részét megszoktam nézni, kíváncsiságból.

Azt sem szeretem hogy mindenkinek tíz pontot adnak, pedig nem érdemelte meg, és unalmassá válik az egész.

2019. máj. 21. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Vasárnap 18:55-kor

És 20:55 -kor ér véget

Volt benne jó rossz de az aki az oszvald marikát játszotta az elmebeteg volt szintem

Büdös is vót hye is vöt perverz is vót

2019. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!