Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a jó abban, ha egy műsornak...

Mi a jó abban, ha egy műsornak késő este van vége?

Figyelt kérdés
Az Exatlonnak későn van vége. A 'Nicsak, ki vagyok?' is késő estig tart. Mit akar elérni a TV2? Azt, hogy az emberek későn feküdjenek le, s keveset aludjanak? Vagy, hogy aki hamar lefekszik, az ne tudja végig nézni a műsort?

2020. febr. 17. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka több reklámot tudnak közévágni.
2020. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A TV2-nek semmi köze ahhoz, hogy te mikor fekszel.
2020. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

22:30-kor kezdődik az Exatlon utáni műsor, ha jól látom a netes műsorújságban.

Ez miért lenne olyan későn?

A tévében 2-3 órás programok simán vannak, ha korábban akarnának végezni, akkor olyan korán kellene elkezdeni adni, hogy akkor még alig tudná nézni pár ember, mert még dolgozik, hazaér, házimunka, vacsora, stb.

2020. febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A reklámidőhöz igazítják, amikor többet lehet eladni, oda teszik a műsort. Márpedig 19-23 óra között a legkapósabb a reklám. De ha neked ez az időpont nem jó, fel lehet venni az adást és megnézni egy neked alkalmasabb időpontban. Ennek pozitív mellékhatása, hogy a reklámokat és az esetleges egyéb nemkívánatos részeket (pl időhúzó duma) el lehet tekerni, így a hosszú műsort kevesebb idő alatt is meg lehet nézni.
2020. febr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom, hogy akik szokták nézni az Exatlont (vagy vasárnaponként a 'Nicsak, ki vagyok?' című műsort), azok hogy szokták megoldani.

Ha valamit fel akarok venni, akkor nekem még VHS videomagnót kell használnom. Nem tudhatom, hogy videomagnóm mikor fog elromlani. A szervizben nem javítanak régi készülékeket. Mivel nálunk UPC van, ezért amikor videózni akarok, akkor mindig ki kell húznom az antennát.

2020. febr. 17. 19:28
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nincs tv nálunk, de ha nézni akarnám, akkor egyszerűen leülnék és végignézném. Nem értem a problémát.

Ha korábban kezdődne, akkor viszont esélytelen lenne hogy nézzem, hiába akarnám.

2020. febr. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ha legközelebb anyukám mérges lesz, mert későn fekszek le, akkor mikrofonnal fel fogom venni a hangját.
2020. febr. 18. 20:31
 8/14 gabesz147 ***** válasza:
Vedd fel és egy nap késéssel nézd.
2020. febr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 gabesz147 ***** válasza:
48%

A UPC-nél is biztos van felvevő box, vagy ilyesmi. Elő fizetés.

Ha a TV-én van usb, külső meghajtója is felveheted. Ha régi TV-éd van, akkor marad a videó.

2020. febr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát ezek a műsorok nem gyerekeknek készülnek, azt hittem ez egyértelmű.
2020. febr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!