Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Licitvadászoknak vége van?...

A Licitvadászoknak vége van? Szerda este csak annyit láttam hogy Ton elsétál és eltűnik a bolti cuccaival együtt. Most akkor mi van? Nem úgy tűnik mintha lenne folytatás.

Figyelt kérdés

#licitcvadászok
2013. okt. 4. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy véget ért e, de nem tarom valószínünek, hogy sok rész van még hátra, mert az utolsó részek már 2013 ban készültek.

Attól kezdve, hogy saját boltot nyitottak, nekem már nem volt a régi ez a sorozat.

2013. okt. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Eszerint lesz, de ahogy nézem a negyedik évadból is hiányzik még pár rész.

[link]

2013. okt. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek, az auctionstx-es cikk hitelesnek tűnik, bár nem értem hogy miért csak januárban indul mert máskor novemberben szokott.
2013. okt. 8. 14:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Én viszont azon nagyon csodálkoztam, hogy ennyire alacsony pontszámot kapott imdb-n. Van egy másik, ahol egy házaspár csinálja ugyanazt, az sokkal rosszabb és egészen biztos, hogy az meg van rendezve, olyan mint egy Jersey Shore-ba oltott Licitvadászok.
2013. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja a Raktárvadászok nekem se jön be. Meg van még1 hasonló Storage Battles néven, csak azt nem adták le magyarul.
2013. okt. 15. 19:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk van a Discovery-n.
2014. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!