Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van itt valaki, aki már...

Van itt valaki, aki már jelentkezett az Exatlonba, és be hívtak?

Figyelt kérdés
Ha igen, aztán mi történt? Hány ember volt akkor ott mint jelentkező? Miket nézték meg rajtatok? A próba pályáni teljesítmeny mennyire folyásolja be a sikeres részvételt? Mindenre kíváncsi vagyok. Szeretnék jövőre jelentkezni.

2020. márc. 6. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mész légyszi kérdezd már meg Paliktól élő adásban hogy "Hova tűnt Damon Hill?"
2020. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Sima ember nem kerülhet be, ez előre le van zsírozva, hogy ki kerül oda! Csak úgy hiába jelentkezel, ez szívatás, úgysem kerülhetsz be. Pontosan felépített karakterek mennek, van egy forgatókönyv, ami szerint történnek az események. Vagy te azt gondoltad, hogy egy ilyen műsor az valós? Ugyan már! Az x-faktortól elkezdve szinte minden reality megrendezett.
2020. márc. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azt ne mond, hogy direkt veszitenek el futamokat, mert úgy van írva a forgató könyvben... Ez hülyeség.. Adunak sincs semmi köze a sporthoz nagyon.. Csak egy festő
2020. márc. 6. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Áh nincs, csak 2015-ben Juniorban európa bajnok lett..
2020. márc. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
Ja, meg ex bűnöző, utcagyerek és egy tipikus álszent és aljas, lusta és primitív ember. De persze mindenki szentet akar csinálni belőle. Nekem sincsenek szüleim, nekem is nehéz gyerekkorom volt, mégsem csináltam olyanokat mint ő és én melósként végignyomom keményebben mint ő és nem csak egy-egy alkalommal odateszem magam, de folyamatosan melózni nagyon nem szeretek styleban nyomom. Mellesleg exatlonban is ezt tolja
2020. ápr. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!