Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik lehet ez a mese?

Melyik lehet ez a mese?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés dologra emlékszem belőle sajna, és azokra is elég homályosan. Talán a jetixen vagy a Disney XD (?)-n ment, olyasmire emlékszem, hogy ilyen kocsi szerű valamik (lehet, hogy állatok kerékkel) kaptak "küldetést"és azt kellett megcsinálniuk, ha jól emlékszem trópusi környezetben játszódik, animált mese kb ennyire emlékszem, bármilyen tippet elfogadok igazából. Tudom, hogy nagyon kevés és valószínű nem lesz meg, dee hátha.

2020. márc. 18. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem emlékszem rá...sajnos. Jó régen volt, akkor is én legfeljebb háttérzajnak használtam, mert nagyon idegesített, de a leírásodból ítélve ha minden igaz a Dzsungelélet lesz az

Név szerint nem emlékeztem már rá én sem, viszont a Google szerint ez a címe

[link]

2020. márc. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igeeen ez az, nagyon szépen köszönöm!
2020. márc. 19. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!