Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi ennek a mesének a neve?

Mi ennek a mesének a neve?

Figyelt kérdés

Lehet hogy könyv volt, de szerintem film, annyi a lényege amire emlékszem hogy volt egy ember akinek volt egy majma vagy kutyája, az a lényeg valami állat vagy manó, annyira emlékszem hogy egy erdőben éltek voltak tyúkjaik és ez a gibbonka szerette a palacsinta tortát, arra emlékszek volt egy epizod amiben volt valami póstás meg egy emiben kimentek gombászni meg amikor valami ismerős jött, volt egy róka akit el kellet fogni mert ölte a csirkéket. Ennyire emlékszem remélem valaki tudja mert régen sokat néztem és nagyon unalmas volt és hátha azóta nem annyira pusztító.

Köszönöm mindenkinek.



2020. márc. 7. 23:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha jobban emlékszem lehet egy macska volt, de ezekre mind rákerestem és semmit se találtam úgyhogy ha valaki akármit tud köszönöm
2020. márc. 7. 23:23
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán a “Pettson és Findusz”?
2020. márc. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen az, köszönöm, még mindig nagyon rossz
2020. márc. 8. 20:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Könyvsorozat alapján készült a rajzfilmváltozat. Magyarul is kiadta a General Press, én olvastam őket, nekem tetszettek. Nem minden könyv megfilmesítése/rajzfilmesítése jó ötlet, így ebben az esetben sem lett szerencsés. Szóval, könyvben jobb ez a mese!
2020. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!