Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki a kedvencetek az exatlonbol...

Ki a kedvencetek az exatlonbol, és miért?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 22. 22:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#9


Miért, most már nem szép? (Szandi)

2020. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

Palik Lackó. Teljesen képtelen és elmebeteg gesztusok és stílus, zseniálisan katasztrófális öltözködés és hihetetlen, embertelen kézgesztikulálások. Imádom, nekem is kéne itthonra egy Palik László, aki minden lépésünket konferálja. Barátnőm hallani se akar róla...


Amúgy Dave Ádi mellett sem állt ki igazán anno, de volt egyéb példa. Engem nem éppen tud meghatni, hogy egyszerű és eljátsza az érzelmest. Képtelen kiállni bármi mellett, szerepelni akar és görcsösen akarja, hogy elfogadják, bármi áron. Szóval nem éppen egy gerinces ember és lássuk be, fárasztó a görcsös szereplős egyszerűsége! Nem is értem miért szeretik annyian. Meg a szőkés hajával a barna szeme elég természetellenese, hozzá az a vigyor...


Gabit meg sokan szidták, de valójában ő volt az egyik legőszintébb. Ha valaki nem hiszi, akkor nézze végig elölről az egészet. Mostanáig is őszintén kinyilvánította a véleményét Zsolttal kapcsolatban, nem tagadta, hogy felé húzott a szíve. Nem tagadta egy percig sem, hogy a 3 párbaja után már ő is félne párbajozni Szandival. Mindig megmondja, hogy ha nem megy neki valami és csak bemázlizta. Szóval nem éppen gyors, ügyességit is csak bemázlizza sokszor, kicsit hisztis, de emellett amúgy egy őszinte és csupaszív lány. Bár a bajnokoknál nem ő volt az egyetlen ilyen. Brigi is ilyen volt, csak őt senki nem hozza fel, mert trampli volt szegény.


Zozo egy nagyon nagyképű, olykor arrogáns, olykor hisztis kölyök. Ezért is szeretem:D Valahogy nekem tud szimpatikus lenni, ha valaki ilyen gyermekien önhitt, önző gyökér. Van egy bája, meg ennek a túlzott magabiztosságnak.


Igazából így tudnék, csak enyhén kiemelni többeket, akik "szimpatikusak". Azt könnyebben megtudnám mondani, hogy ki a két legellenszenvesebb. Dorci és Adu. Adu a tipikus gonosz béta. A legrosszabb határeset. Elég buta, de ahhoz már van esze, hogy alattomos legyen. Sajnáltatni imádja magát az utcagyerekként öregek kifosztója, csak hogy nekem is ugyan olyan nehéz sorsom volt még sem tudja senki és nem is csináltam olyanokat mint ő. Nem ebből kell megélni, hogy sajnáltatom magam. Amúgy rendkívül lusta. Tegnap kiderült, amit már kezdetektől mondtam. Egymás utáni futamokat nem bírna. Rosszul is lett. E mellett imád áskálódni. Szóval ő semmilyen szempontból nem érdemli meg, de úgy fogják szervezni, hogy ő nyerjen

2020. máj. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
86%
#12. Imádom amit írtál, Palikon szétröhögtem magam, és a többi jellemzéssel is egyetértek. Like! 😀
2020. máj. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Zozo gabi💖💗💗💗💖
2020. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Na igen a "drága " Durszi Durci meg a vesztes futamok utan mindig rosszul lesz,szegeny,jaaa nem😀 nem szegeny inkabb egy hye bekepzelt r*b*nc

És mikoe a seggét rázza(ugye a bolygók forgasanak van hangjuk van is rola video,)es en mindig bolygo hangot kepzelek bem azert mert tomzsi meg kover hanem valahogy mindig razza es tututututututututututuutalom,es ma ez az este igen jo volt,be jutott a dontobe az a 2 ember aki nem erdemli meg,en meg azert hiszek a csodakban hogy ez a 2 onzo gyoker meg az osszes ember aki szereti oket megbunhodik ! Remelem megutaltatja magat az egesz orszaggal mert azert instan van par komment ahol neki szurkolnak,nemtom hogy,asszem annak valami baj van a fejevel

2020. máj. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!