Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a mindigtv-r...

Mi a véleményetek a mindigtv-ről? Mi a menete a beszerelésnek/igénylésnek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Felesleges, nema TV ellen beszélek, hanem meg lehet ezt oldani máshogy is, olcsóbban.
2010. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na és hogyan??????
2010. júl. 31. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi menete nincs, ha LCD tv-d van abba van elvileg mpeg dekóder alapból, akkor csak 1 sima antenna kell.Ha régebbi tv-d egy 10es a dekóder, + attól függ.. ha normális antennát akarsz venni akkor 8-9körül van ami tényleg jó, tehát kb cakumpúder egy 20asodba van az egész ha csak alap csatornákat akarsz nézni.. beruházol rá, a csatornák utánna ingyenesek.. m1,m2,duna world, dunahd, rtl klub, tv2, euronews.. ez teljesen ingyen van, ha a többit akarod, cool tv, hbo stb.. ahhoz már conax kártya kell.
2012. jún. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de 17 csatorna egy 1000res kb.. Ez annak éri meg aki csak az ingyenes csatornákat nézi vagy olyan helyen lakik ahol nincs kábeltv.. mert van egy családi csomagja a mindigtvnek is.. viszont az 2k körül van havonta, ha olyan helyen laksz ahol van digi akkor 2500ér érdemesebb azt köttetni, és nem kell neked kínlódni vele mire beállítod stb.. És nem kell fúrnod faragnod szerelned, digisek megcsinálnak mindent.. nem kell beltéri se, antenna se kintre, ők behúzzák a kábelt és ennyi:) Én azért nézek MindigTV-t mert nem vagyok nagy tévés nekem elég :)
2012. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!